Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a hatalmas férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hatalmas férfitöbblet ami itt terjeng, az néhány speciális hely kivételével mégis hol van?

Figyelt kérdés

Néhány speciális területen van csak férfitöbblet, például netes társkeresők, nyilvános bulik, fesztiválok, szórakozóhelyek, bizonyos munkahelyek, sportrendezvények, konditermek, szabadidős rendezvények stb.


De ezek csak az élet kis területeire koncentrálódnak. Miért csak ezek alapján vonják le azt a következtetést, hogy hatalmas férfitöbblet van? Vagy csak maguk helyett a körülményeket akarják okolni a saját kudarcukért?


2018. jan. 15. 13:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#28

Menj be egy könyvtárba, a könyvtárosoknak pl nagyrésze nő (én könyvtáros vagyok, én írtam a 11 nő - 1 pasi arányt a munkahelyemről, az az 1 pasi is az informatikusunk :D )


Amúgy nem tökmindegy, hány hímnemű, és hány nőnemű emberi lény született az országban?

Még mindig az lenne érdekes, hány párkereső, heteroszexuális, monogám magyar állampolgár él Magyarországon. A többiek létezése (heteró) társkeresési szempontból irreleváns.


Mellesleg azért látszik nagy férfitöbblet, mert a 20 éves csajra hajt a 20 évestől az 50 évesig elég sok pasi, így a huszonéves lányokra nagy a "kereslet" általánoságban... ez meg ne a nők hibája legyen már :D

2018. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Már bocs de a könyvtárosok nem tartoznak a legszebbek közé , úgy mint ahogyan a rendszergazda programozo pasik meg a jóképüek közé!


A 20 éves lány teória nálam nem játszik mert az én szememben azok fejlettlen kislányok.

A nőket meg nem hibáztatom amiatt mert fhaszokkal vagyok körbevéve, csupán azt aki fentről irányítja a keserű életem .

2018. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

" Már bocs de a könyvtárosok nem tartoznak a legszebbek közé ,"


Szerintem Te már tényleg a kákán is csomót keresel.

Könyvtárosban is van szép is, ronda is, könyvelőben is, ápolónőben is, bölcsészlányban is, mérnöknőben is.

De sírjál akkor:)

2018. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

#32

Jártam programtervező informatikus szakra, és könyvtárosra is, mindkét sztereotípia baromság. :)

Infón voltak nagyon jó pasik, könyvtárosok között meg vannak nagyon jó csajok... ugyanolyan arányban, mint máshol :)

Egyik óránkon volt szó a szakmánk megítéléséről, beszéltük, hogy gyakran idősödő, csúnyácska, szemüveges-kontyos, utálatos nőszemélynek képzelik el a könyvtárosokat, pedig nem feltétel egyik se.


De persze, könnyebb belekötni az élő fába is.


Menj akkor Victoria's Secret bemutatóra, ha a szupermodell csajok számítanak csak csajnak :D

2018. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha maximalista precíz ember vagyok, de nálam nincs középút semmiben!

És ahogy a mondás szól az elégedetlenség viszi előre a haladást...

2018. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Ezzel nem értek egyet, hogy az elégedetlenség következménye a haladás. SZVSZ a "haladás" fogalma egy védekező mechanizmus, ami eltakarja előlünk egy iszonyatos jövő rémképét.

Egyébként meg messze nem ez a jellemző, hogy átlagpasasnak szupermaca kell. Ennek mi értelme? Az átlaglányoknál is 0% az esélye, minek menjen le még mínusz végtelenbe? Maximum ha mazochista.

A relatív férfitöbblet pedig létezik, ezt már a #31 válaszadó is kénytelen volt elismerni :D csekély eredmény, deeeee azért csak sikerült valamelyest eltávolodnunk a hit birodalmától, lapos Földesektől, légüres térben kongó hold-kórosoktól, már ez is valami!

2018. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy nem értesz vele egyet, de attól még így van!


Ha megelégedsz azzal amit kidobott a gép akkor stagnálsz, de ha rávágsz az asztalra és nem elégszel meg azzal ami van akkor többre viheted.

De nem vagyunk egyformák azért ér mindenki annyit amilye van!

Ezt Lázár János aliasz Lézer Jani is megmondta.

2018. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy szerinted az ilyen Lézerjani-féle söpredékeknek van igaza...! Gondolom ezek után Sztálin bátyónak is igazat adnál, miszerint kiirtani milliókat az statisztika...

Bocsánat, azt hittem, normális értékrendű, kompetens emberrel van dolgom. Ha neked csak az érték, amit számokkal ki lehet fejezni, akkor nó komment.

2018. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Csupán idéztem janitól, DE! Érdekes hogy mindenki szidja a Zsidesz Keresztény koalíciót és végűl mégis megnyernek minden szavazást!
2018. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Elnézést #39, nem tudtam hogy csak idéztél...azt hittem, meggyőződéssel vallod az ilyen Lézerjanika-féle legalja hulladékok mentalitását. Ez esetben bocsánatot kérek.


Ez eléggé off, de NEM azért nyernek meg minden szavazást, mert az emberek annyira szeretik őket. Egy részük olyan mint egy rossz kva, annak hajol be, aki több pénzt nyom a markába. Egy más részüknek a jelenlegi kúrmány biztosított zsíros állást, befolyást, mert amúgy alkalmatlanok mindenre, és ugye félnek attól, hogyha repül a kúrmány, ők is repülnek vele együtt. A maradék pedig igazából ugyanúgy utálja a Viktátort is, csak Libajnait meg a többieket még jobban utálja, és azt hiszi, ha máshova X-el, akkor majd jóóóóóóóóóóóóóóóól keresztbe tesz nekik :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a hős :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Mindegy,ehhez külön kérdést kéne nyitni, ne itt terelgessük a témát.

2018. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!