Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a gebe kinézetű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gebe kinézetű, kapos mellű nők számítanak igényes, jó nőnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 160 cm, és negyven valahány kg. Szép arca van, szép a haja, nagyon vékony. A szülei is ilyen fajta testalkatúak, bármit megehet, semmi nem látszik meg rajt, semmit nem sportol, mégis kockás a hasa, full vékony, mindez mellett belül nagyon flegma, felszínes, kb semmi nem érdekli, cigizik, stb. Én 165cm vagyok, 50kg, nekem van mellem, fenekem, vékony vagyok, de nem vagyok "csontos", pedig sportolok, de ilyen az anyagcserém. Sokat iszok, szeretem a zöldséget, gyümölcsöt. Viccen kívül, nekem szélesebb a csípőcsontom, és van egy kis kötőszöveti gyengeségem, ezekről nem tehetek. Mégis neki folyton van pasija, folyton körbeugrálja az összes korosztály, fiatal, öreg, rám meg elég furán néznek... Azt vettem észre, hogy az a fajta nő, amilyen én vagyok, egyáltalán nem divat, csak a "csontos", egyáltalán nem tetszik a férfiaknak... Mindenhol csak azt látni, hogy fogyj, fogjy, és fogyj, nézz ki úgy, mint egy csontváz, nő létedre legyél kockahasú meg izmos, ne legyenek melleid...
2018. jan. 15. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

blablabla nem kellek a top pasiknak blablabla ezért azt mondom, hogy egy pasinak sem kellek blablabla

Nem csak a gebe kinézetű, kapos (sic!) mellű nők számítanak jó nőnek. A te alkatod is sok srácnak bejön, csak a hozzád társuló rosszindulat miatt nem akarnak tőled semmi komolyat.

A médiában meg folyamatosan azt látom, hogy fogadjak el mindent és a plus size menő. Ja, hogy ezt a részét észre sem akarod venni a dolgoknak?

2018. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Hiszti. Ilyen paraméterekkel a helyzet a következő. Tetszőlegesen kiválasztott 1000 fő férfiból 900 lájkolná a bnődet,téged meg mondjuk 800. Téged valójában az zavar,hogy az a 100 nem érted rajong,mert abban is vannak jó palik. 165/50 kilóval ne akard már megmagyarázni,hogy hátrányod van a húspiacon..
2018. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted átlátnak a ruhán? amit látnak az emberek az arcod és az ábrázatod, "kisugárzásod" a kocka hasat nem. Ezek alapján leszel te felejtős.
2018. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
175 cm/103 kgxval olyan pasikat szedtem fel, hogy mindenki irigykedett. Kisugárzás, személyiség kérdése csak.
2018. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha választanom kellene a 160/4X és a 165/50 között, akkor instant a második, főleg, hogy elsőnél kiemeled a flegmaságot meg felszínességet (jajj). (Sportolás plusz ponty!) De! Szerintem fogadd el, hogy neki "jobban megy" :) Mivel nem ismerlek titeket, ezért kapásból annyit tudok mondani, hogy lehet olyan "laza" stílusa van a barátosnédnak, hogy ezzel már lehet szimpibb a pasiknak. Ha Te sem görcsölsz rá erre és kicsit lazábban veszed a dolgokat, akkor jobban be fogod vonzani a dolgokat! :)


Saját baráti körből a példám: Nálam 40 kilóval súlyosabb gyerekkori cimbora: olyan laza, természetes, kreatív humora/dumája van, hogy ledobod a bugyidat. Imádják a nők. :) Ennyi, kisugárzás! :]


39F

2018. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap meg azért ment a rinya, mert kismellűek nem kellenek férfiaknak. Nem unalmas ám.


Kizárt dolog, hogy ne nyomulnának rád ezerrel, csak itt sajnáltatot magad.

2018. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
#6: Itt egy nőre se nyomulnak és minden nő rossz kapcsolatban van. Hát nem tűnt még fel? :D
2018. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahogy 5-os mondja,laza legyél élvezd az életet.

Ne görcsölj erre rá.

Nyugi,mert ezzel taszítod el a másik nemet.


,,Saját baráti körből a példám: Nálam 40 kilóval súlyosabb gyerekkori cimbora: olyan laza, természetes, kreatív humora/dumája van, hogy ledobod a bugyidat. Imádják a nők. :) Ennyi, kisugárzás! :] "


Azért kíváncsi lennék,hogy izomba súlyossabb-e meg,hogy mennyi a nettója, meg milyen nőknek kell :))))))

2018. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, talán a lazaság lehet a titok. Csak én már ilyen vagyok, ezen nagyon nehéz változtatni :/
2018. jan. 15. 15:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezz a kérdést inkább tinikategóriába kellett volna tenni... A leírásból látszik hogy középiskolásoknál idősebbek nem vagytok...

"mindez mellett belül nagyon flegma, felszínes, kb semmi nem érdekli, cigizik, stb" ez pedig mind téged minősít, hogy egy ilyet barátnődnek nevezel.

2018. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!