Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfival, akinek egyidejűleg 3 szexpartnere van és egyszer az egyikkel, egyszer a másikkal jönnek össze egy menetre?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 09:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért járnék? Eszemben sincs.

23/N

2018. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%
Anno beleégett a retinámba egy olyan hozzászólás (lánytól) miszerint inkább a tortán osztozik minthogy sz@rt egyen egymaga. Oké hogy ez egy közismert vicc csattanója és nem saját szövege volt de lényeg hogy az illető hölgyemény a jelek szerint még nem válaszolt a kérdésre:-)
2018. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Van épeszű ember aki erre igennel válaszol...?
2018. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Meghozná az áldozatot a kedvetekért, hogy leépíti a szexkapcsolatokat. Így se?
2018. jan. 19. 11:59
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha olyan kaliberű a pasi (nem csak külsőre vagy anyagi helyzetre gondolok elsősorban), akkor simán járnának. Ismerek nem egy ilyen férfit és nem legalja nőkkel vannak együtt. De ciki lenne bevallani, ezért egy nő sem fogja itt azt írni, hogy ő el tudná képzelni ezt.
2018. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

Én azt vettem észre, hogy csak ilyenekkel jönnek össze.

A csajoknak már nem fontos, hogy hányadikok. Csak jól nézzen ki a csávó. Az se gond, ha csóró vagy süket-néma. Fiatalkorban csak és kizárólag a külső számít semmi más.

2018. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

#15 meg #16

Hány nő alapján vontatok le statisztikát?

2018. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A nők pontos számát nem tudom, de ismerek 8-10 olyan férfit, aki régebben így élt vagy így él jelenleg is. És hozzáteszem, nem fogatlan, 8 általánost végzett "alkeszgizikkel" kezdenek.
2018. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kéne általánosítani. Ez a nők nem fogják bevallani hülyeség. Pl azt is felvállalom, hogy kb 40 pasival létesítettem szexuális kapcsolatot. Szarok a társadalomra. De olyan pasas, akinek más is van a pályán, azt ha fizetnének se... Volt rá példa, hogy kiderült valakiről. Abban a pillanatban ment a levesbe. És nem én vagyok az egyetlen, aki így áll hozzá.
2018. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Senki nem járna ilyen férfival.
2018. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!