Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha alapbol magamnak valo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapbol magamnak valo nagyon nehez eset vagyok fogok valaha talani valakit aki kepes szeretni es elfogadni ugy ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 16:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Persze tudom mindenki megtalalja a parjat blablabla de en teeeenyleg baromi idegesito alak vagyok esetleg ha talalnek egy xanaxon nevelkedett roppant turelmes embert az jo lenne✋
2017. okt. 27. 16:39
 2/21 anonim ***** válasza:
A maga módján mindenki nehéz eset, szóval emiatt ne aggódj,biztos találsz olyat, aki pont úgy szeret ahogy vagy. Ha elsőre nem is mutatják,de a legtöbb csaj zakkant vmilyen módon,tehát lehet olyat találsz, h még neked kell a xanax. :D 21L
2017. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Erre is van esely mivel en sem vagyok epp higgadt lelek😅
2017. okt. 27. 16:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hozzád sok türelem? Mármint szerinted miért vagy nehéz eset vagy nehezebb eset?
2017. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mert nehez felfogasu mindig mindent tulbonyolito lelkileg labilis alkat vagyok

De azert vannak jo tulajdonsagaim is!

2017. okt. 27. 17:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátaim mondják, hogy remélik valaki majd “megtűr”. Bár én a hülyeségeim miatt vagyok leginkább nehéz eset 😂👆🏻 17/L
2017. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Fogsz talalni olyat biztos vagyok benne✌
2017. okt. 27. 17:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Éj sem vagyok egy könnyű eset, mert nagyon negatív személyiség vagyok. Bár ezt sokszor aki kívülről lát nem így gondolja, de ha elkezdünk beszélgetünk utána lehet észrevenni, hogy nagyon negatív vagyok és kevésszer vagyok határozott és pozitív, de ezen változtatmi akarok.
2017. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egy idoben en is nagyon negativ voltam mindig mindenben a rosszat lattam de ezzel nagyon vigyazni kell mert bevonzod a dolgokat! Nekem legalabbis sikerult

Minden a leheto legszarabban alakult mikor ugy alltam hozza mostmar igyekszem realistabb szemleletet felvenni

2017. okt. 27. 17:29
 10/21 anonim ***** válasza:
Aztán fiú vagy lány vagy?
2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!