Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogok valaha olyan lányt találni, aki úgy fogad el, ahogy vagyok és nem valami teljesítményt vár el a szeretetéért cserébe?

Figyelt kérdés
Az adottságaimmal nincs gond, de mégse megy könnyen a társkeresés, mert mindig olyan lány mellett kötök ki, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, hanem meg akar változtatni, és csak akkor "szeret", ha csinálok valamit, ha letetszek valamit az asztalra. Szóval ezt nem nevezném szeretetnek. Abban sok esetben igazuk van, hogy nem vagyok egy túl tevékeny típus, de én ilyen vagyok, ez a személyiségem része. Azt pedig nem bírom elviselni, ha erőltetnek vagy rám akarnak kényszeríteni valamit. Én ha szeretek valakit, akkor azt úgy fogadom el, ahogy van, akármilyen hisztis, gőgös, önző, nagyképű stb., nem értem, hogyha én megadom egy lánynak ezt a tiszteletet, akkor ő miért nem fogad el(legalábbis akikkel eddig alakult valami). Nyilván minden kapcsolatban kell alapvető kompromisszumokat kötni, de a nyugis, lusta alaptermészetem nem fog megváltozni.

2018. jan. 19. 10:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy előbb-utóbb találsz. De 2 dolgot érdemes lenne figyelembe venned:


1) a lustaság kifejezetten rossz tulajdonság, lehúzza a párodat is mentálisan, negatív légkört eredményez és örök feszkót


2) önmagában a szeretet nem elég egy kapcsolathoz

2018. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!