Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogok valaha olyan lányt találni, aki úgy fogad el, ahogy vagyok és nem valami teljesítményt vár el a szeretetéért cserébe?

Figyelt kérdés
Az adottságaimmal nincs gond, de mégse megy könnyen a társkeresés, mert mindig olyan lány mellett kötök ki, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, hanem meg akar változtatni, és csak akkor "szeret", ha csinálok valamit, ha letetszek valamit az asztalra. Szóval ezt nem nevezném szeretetnek. Abban sok esetben igazuk van, hogy nem vagyok egy túl tevékeny típus, de én ilyen vagyok, ez a személyiségem része. Azt pedig nem bírom elviselni, ha erőltetnek vagy rám akarnak kényszeríteni valamit. Én ha szeretek valakit, akkor azt úgy fogadom el, ahogy van, akármilyen hisztis, gőgös, önző, nagyképű stb., nem értem, hogyha én megadom egy lánynak ezt a tiszteletet, akkor ő miért nem fogad el(legalábbis akikkel eddig alakult valami). Nyilván minden kapcsolatban kell alapvető kompromisszumokat kötni, de a nyugis, lusta alaptermészetem nem fog megváltozni.

2018. jan. 19. 10:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mint írtam, van munkám! Csak az nem felelt meg az ő igényeinek.
2018. jan. 19. 10:41
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Mert senkinek nem kell egy olyan aki elvan a világban mint egy darab fa.
2018. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Én sem értem ezt. Nekem is van egy ismerősöm, akinek olyan a természete, hogy veri a nőket. Őt sem fogadja el így senki sem
2018. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

De nem értitek?


Nem az a baj, hogy elvárnak tőlem dolgokat.

Hanem hogy ők a teljesítményt azonosítják a szeretettel.


Valószínűleg ez örök vita marad amíg világ a világ.

Hogy a valódi szeretet a kölcsönös elfogadást, vagy a kölcsönös változást jelenti.

2018. jan. 19. 11:19
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ha azt látom, hogy csak feltételekkel szeretnek(ha ezt vagy azt teljesítem), akkor az nem valódi és kiábrándít. Miért tegyek erőfeszítést olyanért, aki nem is engem szeret, hanem csak egy idealizált képet, amit rám akar erőltetni?
2018. jan. 19. 11:25
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, értem a problémád. Ami nekem szimpatikus, hogy nem akarsz mindenáron megszakadni a melóban. Ügyesen bánsz a pénzeddel, élvezheted az életed. Ami kevésbé szimpatikus, hogy Te már előre eldöntötted, hogy nem tudsz változni. Pedig Neked igazán lenne lehetőséged formálódni. Utazhatnál, járhatnál mindenféle kulturális rendezvényre, élvezhetnéd a pénzedet. Ehelyett Te semmittevésre fecsérled az idődet. Lehet, hogy a pénzedet jól fekteted be, de az idődet nagyon nem. A csajok valószínűleg igyekeznek motiválni, mert borzasztó lehet nézni, ahogy elmegy melletted az élet. Végső fegyverként bedobják a "ha szeretsz megteszed" bombát.
2018. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Értem, de nem is arról van szó, hogy nem tudok változni, hanem arról, hogyha kényszerítenek, akkor biztosan nem fogok. Ettől függetlenül megtörténhet bennem a változás, de annak a saját szabad akaratomból kell történnie, különben csak egy erőltetett, görcsös kényszer helyzet lesz a dologból.


Utazni egyébként szeretek, egy évbe kb. min. 2-3 külföldi utazásra is szoktam menni (síelés,tengerpart,hegyek,távoli földrészeken is jártam már), bár igaz, hogy egy évben ez a 2-3 bőven elég nekem.

2018. jan. 19. 11:38
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Vannak a Coelho könyvek és van a valóság. A könyvekben az van, hogy az összes hibáddal és gyarlóságoddal együtt szeretnek. A valóság pedig az, hogy ezek ELLENÉRE szeretnek.


Senkit nem lehet azért szeretni mert lusta / bunkó / hanyag stb.


Kérdés 1: van-e mindezek mellett olyan más, pozitív tulajdonságod amiért jóérzés veled lenni, teszel-e azért, hogy a másik boldog legyen melletted?


Kérdés2: hajlandó vagy-e fejlődni. Urambocsá' nem azért kell, hogy szeressenek, mert a fejlődésre való képesség és hajlam egy olyan alapvető emberi kvalitást ami nélkül baromi kevés vagy. Ha vannak hibáid és van valaki aki szeretne segíteni neked túllépni őket, akkor örülj neki, ahelyett hogy nyafogsz és próbálsz visszmászni a jó meleg kakiba.


UI: feltétel nélkül az anyukák, az apukák és a kutyák szeretnek. Ennyi. Nagyon szép dolog a szerelem, de légyszíves ne legyél hülye és ne várd, hogy bárki a személyes ragyogásod miatt tartson önmagadban állóan csodálatosnak.

2018. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Még valamit hozzátennék: amit írtál az nem korrekt. Aki zsarol az tényleg menjen a levesbe. Aki szeret az nem zsarol, hanem segít.
2018. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2018. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!