Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket a rossz tulajdonságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a rossz tulajdonságokat mennyire tolerálják a nők van olyan nő aki elfogad ilyen rossz tulajdonságokkal egy férfit?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony 155 körüli centi

Nagyon el van hízva

Munkanélküli

Anyuka pici fia és emiatt teljesen önállótlan

Határozatlan nagyon félénk

Igénytelen.


2018. jan. 20. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Esélyed a nőknél százalékos arányba: 0%


Talán ha találsz egy olyan nőt amilyen te vagy. Bár ők is önálló férfit keresnek. Szóval bocsi haver.

2018. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha 155 lennék, nem zavarna. Jelenleg 20 centivel vagyok magasabb nálad, így zavar. Nem, nem azért, mert te alacsony vagy, úgy is meg lehet közelíteni, hogy én vagyok túl magas.:) De érted.


Ez már jobban zavarna, főleg, hogy lehet rajta változtatni bőven. Én is dolgozok a testemen rendszeresen, a párom fel sem tudná fogni a mozgás örömét így, nem tudná tartani sem velem az iramot sehova, pedig igénylem a közös túrákat, elhúzódó, vad szexet... És szeretnék sokáig egészséges lenni, jó példát mutatni a gyerekeimnek.


Ugyanez a melóval és a többivel is. Nem az a baj, hogy valakinek ilyen gondjai vannak, hanem a mentalitás, ami mögötte áll. Lehet az ember leépítés áldozata és munkanélküli egy rövid ideig, de ha velem lenne ilyen, előbb dolgoznék a szakmámon kívül valamit, vagy keresnék kevesebbet, minthogy ilyet megengedjek magamnak. Egyszerűen az önelvárásaim máshol vannak egy ilyen emberhez képest és inspiráló párra van szükségem. Ez így csak kolonc.

2018. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Már az első instant kizáró ok minden nőnél, és a többi is elég nagy hátrány.
2018. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Nők tolerálni valamilyen külső hibát? Kizárt! Negatív belső tulajdonságot szoktak tolerálni annak aki külsőre jól néz ki.
2018. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőn kivül mindenen lehet változtatni. Hajrá.
2018. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
A magasságáról senki nem tehet. De az, hogy valaki egy igénytelen állat, azt nem tolerálom. Így addig sem jutnánk el, hogy megtudjam, hogy egy önállótlan szerencsétlen.
2018. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én toleráns típus vagyok, de ezek többsége alapból kizáró ok, illete van amit csak egy ideig tűrnék el, ez pedig a munkanélküliség.


De áruld már el miből állna elkezdeni munkát keresni, odafigyelni az étkezésre, és valamit mozogni, illetve igényesebbnek lenni? Ebből a sok tulajdonságból az egyetlen amin nem tudsz változtatni az a magasságod, de vannak alacsony lányok is, vagy ritkábban olyanok is akiket pár cm plusz (nekik) nem zavar.

2018. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Uhh.. Így ebben a sorrendben: igénytelen, anyuka pici fia, határozatlan, félénk, nagyon el van hízva, munkanélküli, alacsony - számomra undorító vagy. Milliomos is lehetnél akkor se kellenél ilyen jellemzőkkel.
2018. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Már külön-külön is teljesen kizáróok.

Tudom, hogy a magassagáról nem tehet. És? Ti jarnátok 210 cm magas nővel? Na ugye!

2018. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Így senki nem fog elfogadni.

Az elsőt leszámítva mindegiken tudsz változtatni.

Csak megjegyzem, Prince 157 cm volt.

2018. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!