Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci lányoknak nagyrészt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányoknak nagyrészt a mackós külsejű pasik jönnek be? Vékonynak nincs esélye?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az állhat a háttérben, hogy egy vékony pasi mellett még nagyobb darabnak látszanak első ránézésre.

Magassággal is hasonlóan vannak. A magas lányok nem szeretik "godzillának" érezni magukat, épp ezért nem akarnak alacsonyabb férfit, hogy az első gondolata ez legyen az embereknek.

Amúgy embere válogatja szerintem. Sok nagy darab lányt látok véknyabb pasival.

2018. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit ducibb vagyok, mert a 160 cm-hez 70 kg vagyok, de nőiesen formás. Az első volt férjem a vékony kategóriába tartozott, míg a második inkább a macisabba. Tehát az ízlések változhatnak is, és nem a testalkat csak a mérvadó.
2018. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm eléggé ducika csaj, előző pasija is hasonló kaliberű volt, mint ő. Viszont a mostani?? :O Fele akkora súlyban, mint ő. És vékony.


Tavaly nyáron strandon is láttam egy eléggé kövérkés csajt vékony sráccal.


Egyébként eléggé érdekes kérdés ez. Hisz itt az a téveszme kering, hogy már a duci csajoknak is csak a vékony és a sportos pasik kellenek. :D

2018. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyon kívül bármi bejön alkatra. Nem tartom férfiasnak és vonzónak a vékony pasikat. Egyébként a környezetemben duciságtól független imádják a n
2018. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ők a vékony pasikat.
2018. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az izmosak jönnek be.
2018. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Tetszett már ilyen is, olyan is.
2018. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most mackós barátom van, de akkor se éreztem magam rosszul, ha vékony volt. Személyiségileg volt fontos milyen és hogy tényleg szeressen :)
2018. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!