Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14,5 éves,162 cm-es lánynak...

14,5 éves,162 cm-es lánynak mi számít vékonynak, átlagosnak, ducinak?

Figyelt kérdés
Mármint kilóban. Kort, és nemet is írjatok, léci.

2016. aug. 10. 18:44
 1/5 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
79%
15/F vagyok,és a magasságodnak megfelelöen kell suly...mert ez az egészséges suly,mert ha VÉKONY VAGY az is egészségügyi probléma meg ha kövér vagy az is nem csak esztétikai baj...a tul vékony se jo a bot lábakkal...na szoval 162cm-100 az 62...és ennek -10%a azaz -6.2 de az a két tized nem ér semmit...56kg...és egyébként nem baj az se ha 60 van...kicsit testesebb de meg se látszik...nembaj ha van rajtad felesleg csak ne 20kilo legyen.....jo az ha van rajtad...nem az a tipikus kocka hasu csajok akik egész nap workout zenét hallgatnak és full izom meg minden meg azok a bot vékony lábu sovány mai lányok.....te légy okosabb...
2016. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függhet a csontozattól izomtól stb én inkább a tezstzsír százalékban hiszek nem a testsúlyban.
2016. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Max. Negyven kg!
2016. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pézsma válasza:
Én 14 éves vagyok, 165 cm kb., 50 kg körül. Nem tudom, hogy a leírtjaim alapján milyennek tűnök, én mindig ducinak tartottam/tartom magam, a lány osztálytársaim normális alkatúnak, hát nem tudom...., de az egyik lány osztálytársam 45 kg, szerintem ő eléggé vékony (egyébként ugyanannyi idős, mint én), van egy másik, ő 13 éves, 170 cm minimum, és 57 kg körül van, szerintem ő pont jó....kövéret meg nem tudok mondani, mert nincs kövér barátom/osztálytársam. Valakinek vastagabb a csontja, ezért nagyobb is a súlya, de mondjuk egyáltalán nem kövér, szóval vannak ilyenek, inkább csak akkor tudná megmondani az ember, hogyha látna téged.
2016. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó. Meg ha semmi zom nem lenne rajtas szinte csak zsir akkor se lennel duci.
2016. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!