Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyik nap vékonynak, másik...

Egyik nap vékonynak, másik nap ducibbnak látom magam. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2 hete nem eszem lisztes ételeket, mert nem tesz jót a gyomromnak, azóta fogytam 3 kilót. Az eredményt látom már, nagyon szépen lement az úszógumimból. Viszont vannak napok amikor belenézek a tükörbe és azt látom, hogy még mindig duci vagyok. Miért lehet ez? Most 55 kg vagyok és 174 cm.

Ja és vannak napok amikor fel is puffadok, akkor még szörnyűbben értem magam.

15/L



2016. jún. 26. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz ne egy étkezési zavar kezdete legyen. Nagyon szép és vékony lehetsz, ne aggódj.
2016. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad, ha te is belátod, hogy néha kövérnek látod magad, annak ellenére, hogy vékony vagy, akkor mi a kérdés? Ha ennél kevesebb kiló leszel, akkor fokozatosan (1-2 éven belül) leépül a szervezeted. Legyél csak 40 kiló, kerülj kórházba, majd megtanulod, milyen anorexiásnak lenni. Tapasztalatból mondom, hogy inkább fogadd el magad.
2016. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, csak feltettem egy kérdést, hogy mi oka van ennek. Azt nagyon sajnálom, hogy te ilyen helyzetbe kerültél, de attól egy másik, vad idegen emberrel nem kell így beszélni. Az elsőnek pedig köszönöm a válaszát:)
2016. jún. 26. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Elviekben nem is lehetne úszógumid...

Abból kiindulva, hogy a magasságodhoz az egészséges(!!!!) súly 60-nál kezdődik(!!!).

2016. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom, hogy duci lehetsz 55 kg-an. Inkább testképzavaros. Ha meg puffadsz, akkor ne tartsd vissza a fingot!
2016. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz elképzelni úszógumit ilyen számokkal. Talán ha nagyon egyenlőtlenül hízol és masszívan izomsorvadt vagy. Ez esetben izmosodnod kellene.
2016. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bollocks ***** válasza:
Testképzavar, irány egy pszichológus!
2016. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen előnytelenül hízok.. Testzsítszázalék alapján 9 kg zsír van rajtam, ami mind a hasamon, fenekem felett a derekamon rakódott le. (azaz úszógumi) Csinálom minden nap a felüléseket, jártam 1 hónapja edzőterembe, de ilyen melegben képtelen vagyok többet a felüléseknél..
2016. jún. 27. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy x mennyiségű zsír mindenkin KÖTELEZŐ?
2016. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem lehet, h gluténérzékeny vagy és azért puffadsz?! Am ne hallgass rájuk, az anorexiától még mergoldek válaszanak el!:))
2016. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!