Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még szerelmes vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még szerelmes vagy, képtelen vagyok szeretni?

Figyelt kérdés
Még sose voltam szerelmes.1 barátnőm volt,de igazából,egyszer kétszer együtt aludtunk,de különösen nem igényeltem a társaságát.Szeretnék szerelmes lenni,tiszta szívből szeretni valakit,de mindig eluralkodik rajtam egy érzés hogy minek,a szerelem gyengeség stb.Ennyire éretlen lennék még ? 22/f
2017. dec. 20. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
üdv a klubban
2017. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem gyengeség, egy igazi férfi megmutatja a nőnek, hogy mire képes érte, ha annyira vonzódik hozzá, erős karakter is lehet gyengéd, ha a helyzet úgy kívánja!
2017. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az, ha nem a megfelelővel vagy. A szerelem nem gyengeség és nem is fogod annak érezni, ha olyat találsz, aki értelmes és viszonozza is neked ezt. De mire ez kialakul, az is idő, meg találni egy ilyen embert is idő. Aki ész nélkül összejön valakivel, aki "csak" vonzó számára és "nincs vele úgy különösebben semmi baj, aranyos", az nagy eséllyel nem lesz szerelmes és bizony megeshet, hogy annyira nem tartja a másikat "szórakoztatónak", hogy nem szívesen lóg vele. Viszont ha az embert is tudod benne szeretni és érdekes számodra, amellett, hogy vonzó szexuálisan, fel sem merülhet ilyesmi. Szokták mondani, hogy az embernek a párja legyen egyben a legjobb barátja is. Ez szerintem nagyon igaz. Egy haverral is szívesen vagy és nem azért, mert lehet vele szexelni (normális ember nem szexel a barátjával), hanem mert benne van minden hülyeségben veled együtt, hasonlóak vagytok, tudtok egymással bármiről beszélgetni, ami érdekel titeket és össze tudtok dolgozni.


Szerintem jó nagy hülye (már elnézést) aki ezek nélkül kapcsolatnak hív egy kapcsolatot.

2017. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először majdnem azt írtam, hogy én sem voltam soha szerelmes, de volt egy gyerekkori szerelmem, akivel jóban is voltunk, de azóta képtelen vagyok bárkit is megszeretni, max kisebb fellángolások voltak, pedig már 27 vagyok.
2017. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!