Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudnék társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnék társkeresőre regisztrálni. Ti?

Figyelt kérdés
Azt hallom nőként sok üzenetet kapnék, de egyszerűen nincs ínyemre a dolog, hogy neten ismerkedjek. Nameg az "elvárás" szótól is kiráz a hideg. Aki hozzám hasonlóan gondolja, mi mellett érvel?

2018. jan. 21. 14:04
 1/6 Gál Zoé ***** válasza:
53%
Én regisztráltam, aztán válogattam kedvemre a több 100 jelentkező közül. Szerintem megéri regisztrálni. Én Badoora szoktam.
2018. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Este inkább találkozzunk egy kávézóban. Te hozod a barátnőidet, én a barátaimat. Aztán mi vagyunk olyan tökösek, hogy odalépünk hozzátok ha szimpatikusak vagytok. Ez az érvem az ellen, hogy nem regisztrálunk ilyen fosokra.


Egy embernek beletudsz szeretni az írásába? Hangjába, a mozgásába, pillantásába, és a kisugárzásába szeretsz bele, nem a jól beállított képeibe meg a nyálas dumába... aztán mikor élőben meglátod, rögtön el is hányod magad, 10ből 10szer, mert köze sincs a képekhez amit felrakott magáról.

2018. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én ugyan már voltam felhasználó pár hónapig, de többet nem lennék rá képes. A férfiak legundorítóbb rétegével találkoztam, ostoba, perverz, beteg moslékkal, a társadalom szennyével. Persze, volt egy-két rendes, de normális ember belátja, hogy szénakazalban keres tűt... Ég és fölg a különbség az általam személyesen ismert fiúk, férfiak és az ottani alakok között. Akiket ismerek, tök átlagos, normális emberek, normális értékrenddel, normális élettel. Nyilván ezt vártam ott is, ezzel regisztráltam. Erre kiderült, hogy azoknak az embereknek az, amit én a valóságban tapasztaltam, exra és irreális elvárás már...


Nem akarok senki felett ítélkezni, de a többség társkeresőn nem azért van, mint én, hogy nem jut ideje/türelme eljárni ismerkedni és ahol gyakran megfordul a kötelességei miatt, nincsenek vagy foglaltak a férfiak szinte kivétel nélkül (vagy nem egy korosztály vagyunk). A többség azért szorul oda, mert társadalmi/szociális szempontból inkompetens, a viselkedése a társadalom számára nem elfogadható, az, ahogy az emberek felé közeledik (ha egyáltalán közeledik) erősen sérti a normákat (gondolok itt az exhibicionistákra és a zaklatókra, rengeteg van ott belőlük. A többség azért van ott, mert beszorult a 4 fal közé, esetleg elmegy a gyárba néha, de a valós világgal az életmódja és a lelki betegségei miatt megszakadt a kapcsolata. VAGY van kapcsolata, de amire vágyik, az nem szokványos... Hányan sunnyognak szeretőt keresve, hányan akarnak eltartottat/eltartót keresni, hány a beteg fäsz, aki tizenéves lánykákra vágyik... A hétköznapi életben rendes férfiak, aztán hazaérnek és kezdődik ez az őrület a neten, olykor a család háta mögött.


Én ebből a világból hamar vissza akartam menekülni a való világba. A társkeresők ugyan nem a deep/darkweb részei, de kétségkívül egy zárt, olykor nagyon beteg, mocskos világ.

2018. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam már, de értelmetlen. Vagy kamu, vagy értelmetlen dolgokat "kap" az ember. A fizetősök talán megbízhatóbbak lennének, de... Az "elvárással" nem annyira lenne gond, mert vannak, akik nem annyira válogatósak, és örülnének végre egy kapcsolatnak, hanem inkább a megismerkedés után megjelenő problémákkal van baj, hogy nem megoldani, hanem egyből kidobni akarják sokan a másikat.
2018. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
#3-as: a legkomolyabban gratulálok a hozzászólásodhoz. Komolyan mondom, ez cikknek is elmenne, vagy blogposztnak. Nagyon tanulságos.
2018. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam pasiként, és pontosan ahogy itt elhanzott csak fordítva történt meg velem. Úgyhogy a nők is ugyanazzal küzdenek ott. Valami néhány százalék volt az ami említésre méltó de ők is a lelkes ismerkedés után úgymond mindig kezdtek elfogyni és végül megszünni, s értelemszerűen randira se került sor ezért. Talán akkor ha azonnal rácsaptam volna a kiszemelt áldozatra de elgondolkodtam azon hogy milyen kitartás van abban a nőben ha mondjuk komoly kapcsolatra kerülne a sor.
2018. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!