Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben és mennyit hazudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben és mennyit hazudtok netes ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogyan várja el valaki, hogy a későbbiekben bizalmat kapjon, ha már az elején mellébeszél. Hallásból tudom, hogy van ilyen, de számomra ez elég kiábrándítò.

Kort és nemet is írjatok. Köszi!



2018. jan. 21. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben és semmit. 42F
2018. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az internetes ismerkedés?
2018. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Farokméret...
2018. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem, hogyan várja el valaki, hogy a későbbiekben bizalmat kapjon, ha már az elején mellébeszél. Hallásból tudom, hogy van ilyen, de számomra ez elég kiábrándítò. "

A többség hazudik. Futottam már bele olyan lányba, aki azt mondta, sosem csalná meg a pasiját. Rá pár hétre rám nyomult és szexelni akart.

Amúgy nem hazudok, mert felesleges. Őszinte és sokszor bunkó vagyok. Aki akar, az így akarjon.

25 F

2018. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gál Zoé ***** válasza:
75%
Nem szoktam hazudni. 23L
2018. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudom, sőt inkább kevesebbet mondok magamról, a pozitív dolgaimról


29F

2018. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem hazudok, inkább csak adagolom az infót. Azt pl senkinek sem kell tudnia első randin (hacsak rá nem kérdez), hogy mi az, ami miatt otthagyom az illetőt esetleg (külföldi munka, szarrágóskodás az első randin stb.), ahogy azt sem, hogy mit tanulok, mert eddig abból is csak hiszti lett.

22N

2018. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7: Mit tanulsz?
2018. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor neten ismerkedtem 2012-2014-ig, akkor sem hazudtam semmiben. Viszont futottam bele első randin olyanba, akiről kiderült, hogy hazudott. 35N
2018. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Soha semmiben nem hazudok.

Van téma, amiben nem szeretem kifejteni a teljes igazságot, például, hogy hol dolgozom, így csak körül szoktam írni, hogy egy nagy cégnél.



Viszont nekem már hazudtak komolyan:

- Például életkorban. Ez azért volt gáz, mert azzal sem lett volna bajom, ha megmondja az igazat, de a hazugság miatt nem tudtam bízni benne.

- Gyerekben: komolyan, letagadni egy gyereket? Hogy gondolta mégis, hogy fél év múlva előkerül, és akkor nem fogok miatta furán nézni?

2018. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!