Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor milyen képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor milyen képeket küldtök egymásnak?

Figyelt kérdés

(komoly társat kerestek)

Mit gondoltok pasik mi fér bele, hogy ne azt mondjátok, hogy könnyűvérű?


2017. dec. 13. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmilyet nem küldtem soha ,van egy szolid profilképem és pár kép.

Ez és a beszélgetés alapján ,ha nem találkozik velem az illető és ''erölteti'' a képet ,akkor ennyi volt az ismerkedés.

Legalább is anno nalam igy működött.

n25

2017. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyeneket, sose értettem ezt a képküldözgetés dolgot. Ha nem tudunk találkozni huzamosabb ideig, akkor 1-2 óra Skype sokkal többet ér, mint a mindennapos chatelgetés meg fotóküldözgetés.
2017. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van facen pár arcos és egész alakos képem is, azon kívül ritkán küldök, akkor is csak olyat, amin ruhában vagyok(vagy szelfi). Ha valakivel már régóta ismerkedek, akkor fürdőruhás-strandosat is szoktam “meglepi extraként” :D, de annál extrémebbet nem küldök, ne is kérjen.

21L

2017. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hétköznapi életből vett képeket küldök és ilyeneket is kapok. Sok képet nem érdemes cserélni, inkább találkozni kell.
2017. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmilyent nem szoktam. Egyrészt könnyű visszaélni a pikáns képekkel másrészt ezzel pont nem azt üzened szerintem hogy komoly társat keresel. De nem vagyok pasi.
2017. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Én, soha nem küldtem és nem is kértem. Inkább, hosszabb beszélgetések. Majd ha ez működik, akkor találkozunk.

Elején, voltak képek, de mindig más jött élőben, mint amit a képek mutattak.

2017. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyet. Max ha látok valami vicceset, vagy amiről tudom, hogy tetszene neki azt lefotózom. Esetleg 1-2 kép magamról (nyilván nem intim jellegű), ha éppen úgy gondolom ma baromi jól nézek ki vagy valami. :)
2017. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arcról, egész alakos, ha nagyon régóta ismerem akkor félmeztelent
2017. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!