Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kötekednek a nők ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötekednek a nők ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, tisztelet a kivételnek! Ugyanakkor sajnos azt tapasztalom, hogy ráadásul nem is tinik hanem 30 és 40 pluszos "hölgyek" szeretnek kötekedni. De nem vicces ugratásokra gondolok, mert van humorérzékem, hanem arra, amikor minde szavát kiforgatják az embernek, folyamatosan úgy érzi az ember, hogy résen kell lennie a beszélgetéskor, mert zéró tolerancia van. Mintha állandóan azt keresné, hogy hol talál ellentmondást vagy kifogásolható dolgokat és nem is rejti véka alá. Több ilyenbe belefutottam, aztán direkt megkérdeztem nagyon szókimondó és őszinte ismerősöket, még pszichoterapeutát is, hogy esetleg van-e velem baj, de mindenki azt mondta, hogy semmivel sem több vagy kevesebb, mint bárki mással, tehát nem kell attól félnem, hogy engem ne lehetne megszeretni vagy legalább elfoglalni.

Viszont érdekelne, hogy a kötekedő nőknek magukkal van bajuk és kivetítik? Magukat nem fogadják el és megpróbálják a férfin kiélni a frusztrációikat? Illetve ha nem jövök be, akkor minek van többedik tali. Semmi baj ha nem vagyok szimpi, de akkor minek erőltetni a kapcsolat kiépítését?



2017. dec. 10. 08:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Sokszor azt látom, hogy telebeszélik egymás fejét azzal, hogy ők valami nagyon komoly, érett, független nők, mekkora előny az ami a szívén az a száján.

Nem is ez utóbbival van a gond, hanem mutatni akarják állandóan, hogy ők bármit ki mernek mondani, ők aztán őszinték, akkor is, ha nincs mit kimondani, nincs mivel őszintének lenni.


Több esetben éreztem azt ilyen nő mellett, hogy inkább valami állásinterjú/vallatás félét tol, ismerkedés helyett.


Persze, ebbe az is belejátszik, hogy ennyi idősen már a végső igazit akarják megtalálni, nem akarják pazarolni az idejüket, csak éppen pont ezzel a stílussal lehetetlenítik el az ismerkedést, és pazarolják mégis.

2017. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyentől menekülj, a legtöbbnek agyára ment a Szex és New York.

Na meg amit az első írt, a szintén segg hülye barátnők.

2017. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Tesztelnek, és megpróbálnak kivetíteni rád minden rosszat ami velük történt, vagy a barátnők bemesélték neki, vagy látták a tv-ben, vagy a női újságban.

De a barátnők a legrosszabbak ezek közül.

2017. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

"De a barátnők a legrosszabbak ezek közül."


Így van. A munkahelyemen pont a "bölcs asszonyok tanácsa" közelében ülök. Ami oltás ott megy egymás között, meg a fiatalabbaknak is. Persze nem egyértelműen megmondva, hogy "nem kellene kezdeni ezzel vagy azzal", hanem ilyen lelki nyomás téren: "Jaj, tényleg megismerkedtetek, de jó. Örülök nektek. Remélem nem lesz baj belőle? Miért, ugyan, ne is törődj vele, biztos megváltozott". Esetleg "Én figyelmeztettelek, ne mond majd, hogy nem volt igazam".


És mivel ők a "bölcs asszonyok", így aki tagja akar lenni a körnek, az vagy beáll, vagy nőként is megvitatásra kerül.

2017. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Én, pasiba vagyok ilyen. Bármit mond a másik én az ellenkezőjét bizonyítom be. Ezért, sokan, diliházban látnának szívesen. Viszont van egy vékony réteg, aki ugyan ilyen, ők, nagyon tudják értékelni.
2017. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Létező jelenség abban a korban a tudat alatti férfigyűlölet, tudd be annak.

Miképp kezeled, az már a Te dolgod...


Egyébként ez az év egyik legjobb kérdése a GyK-n, grat!

A kulcsszavak pedig szintén elismerésre méltóak!

2017. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Csak tipp de minél idősebb vagy annál kevésbé tudsz alkalmazkodni másokhoz, annál pontosabb kép él a fejedben, hogy mit is szeretnél és ha nem ezt az irreális elvárást hozza az illető pasi akkor nem értik, hogy miért nem találják meg a hercegüket a fehér lovon.


Ugyanakkor azért ne vegyél rá mérget, hogy ha csak ilyen nőkkel futsz össze, hogy nem veled van a "baj". Pl. én is imádom (szeretném) a határozott céltudatos nőket de mivel pasiban én inkább az ellentettje vagyok ennek így nem vagyok épp telitalálat azoknak a nőknek akik nekem tetszenének.

2017. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
30hoz közeledve kicsit bekattannak a nők. (29N)
2017. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

#8:

Amindenit, komolyan?!?

2017. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
#9 Hm?:)
2017. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!