Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha gyorsétteremben dolgozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyorsétteremben dolgozom, akkor mindegy ha jól keresek, úgy is rengeteg az előítélet ismerkedéskor? Te hogy állsz ezzel?

Figyelt kérdés

Mindenestől befolyik havi 210-230 ezer. Ezt most csak itt mondom, ismerkedéskor nyilván nem és csak arra, hogy nem minimálbéres vagyok. Egy közismert gyorsétteremnél vagyok "kisfőnök" a munkahelyen, de ugyanúgy szoktam a kassza mögött is állni lazán, ha az kell. Van bennem emiatt egy frusztráció, mert a múltban mintha emiatt lett volna, hogy megszakítják velem az ismerkedést, amikor ezt megtudják. Nyilván nem mindenki, de elég gyakran történt, hogy észre vegyem. A csajoknál nem tartom magam lúzernek. Volt már 2,5 éves kapcsolatom és voltam annyi lánnyal életemben, hogy két kézen pont nem tudom megszámolni, szóval ez most nem olyan rinyálós kérdés.


Csak észrevettem ezt a dolgot, hogy mintha sokan azért nem akarnának valakivel ismerkedni, mert gyorsétteremben dolgozik. Mintha ehhez sokak fejében valamilyen előítéletek tartoznának, amiket nem tudnak leküzdeni magukban. Próbáltam korrektül megírni a kérdést. Bennem is sok kétség van.

25/F


2017. dec. 4. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azért nem akarnék veled ismerkedni, mert 25 évesen annyi lánnyal voltál már, hogy két kezeden se tudod megszámolni,
2017. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1:

Nem baj, kérlek maradjunk a témánál. Más csajnál meg az a baj, ha valaki szűz még vagy egy-két lánnyal volt. (Ilyen is volt az életemben)


Képzeld el hogy annyi lánnyal volt egy srác, amennyi "neked tetszik" és úgy válaszolj a kérdésre. Maradjunk a témánál. Kérlek

2017. dec. 4. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem a foglalkozás alapján választok párt, úgyhogy nálam ez semmi hátrányt nem jelentene
2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bár vannak előítéletek ezzel kapcsolatban és mindig is lesznek, de hidd el, hogy nem emiatt szakítják meg veled az ismerkedést.
2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2 rendben, akkor elképzelem, hogy eddig két komolyabb kapcsolatod volt és semmi egyéjszakás meg szexkapcsolat, meg egyéb förmedvények.

Ez esetben a munkád nem lenne akadály ismerkedésben, miért is lenne? Elég felszínes, aki ez alapján választ magának párt. A munkáddá nincs semmi baj.

2017. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-4-5:


Bocs, lehet hogy rosszul kérdeztem. Nem az hogy ti ilyenek vagytok-e vagy sem. Hanem hogy ilyet a környezetetekben nem tapasztaltok? Ti nem ismerkedtek aktív, kezdeményező félként, gyakran? Nem volt még soha, hogy valami triviális, hülye oknál fogva szakították meg veletek a kapcsolatot? A témára visszatérve, nem ismeritek ezt a közismert előítéletet (viszonylag sok embernél) a "gyorséttermi bölcsészekről" például? Nem tudom hogy kérdezzem jobban


Azért tettem fel a kérdést, mert most két ilyen is volt az utóbbi pár hétben (az egyik mondta, a másik utalt rá) és ez lehangolt, most szorongani kezdtem emiatt magamban.

2017. dec. 4. 21:56
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
55%
Anno 18-19 éves koromban középiskolás diákként szintén zenész egy gyorsétteremben kapaszkodtam fel menedzseri pozícióba két év alatt. Ugyan nagy tudomány nem kellett hozzá, de nagyon szerettem csinálni, s a munkatársaimat is nagyon szerettem, suli mellett tök jó kis zsebpénz volt. Viszont a középsulis osztálytársaim nevetségesnek tartották, hogy étteremben dolgoztam, s a lányok körében is híre ment, mint kínos paraméter. Valójában azóta sem értettem meg, mi volt cinkes abban, ha valaki érettségi után technikusi képzések mellett beáll dolgozni. Még most 34 évesen is nagyon legalja dzsuvás munkát végzek annyi különbséggel, hogy lefosom, ki mit gondol, s ki mit pofázik róla. Nem érdekel. Végzem a dolgom, keresem a pénzem, ennyi. Fosom szemközt az embereket, főleg a nőket, akiknek ilyenkor persze totál mindegy, mit dolgozik a kiszemelt pasika, csak dolgozzon valamit. (Hatalmas bullshit részükről.)
2017. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.: " Fosom szemközt az embereket, főleg a nőket, akiknek ilyenkor persze totál mindegy, mit dolgozik a kiszemelt pasika, csak dolgozzon valamit. (Hatalmas bullshit részükről.) "


Főleg a nők szokása, hogy mindig olyan véleményük van, amivel erkölcsös jó embernek tűnnek. Ez csak addig tart ki, amíg elméleti szinten mozog a dolog.

Olyan ez, mint pl. a melegek elfogadása. Ha itt megkérdeznéd ki homofób, akkor mindenki hirtelen meleg jogi aktivistává válna. Persze ez az elfogadás annyit jelent, hogy nem köpöm le, ha meghúzza magát. De ha képeket posztolna a meleg csókjairól rögtön mindenki ocsmány bzinak hívná.


Kérdező! Ha idáig elolvastad jelezném, hogy a kérdésed rossz! Sajnos senki sem oszt meg olyasmit, ami őt negatívan érinti, vagy ami miatt sokan neki esnének. Itt megint főleg a nők vannak többségben.

Nem vagyok nő gyűlölő, csak ez az általános tapasztalatom, másban például a férfiakat lehetne elmarasztalni, csak a kérdésben most nincs ilyen téma!


Ha hiteles képet akarsz kapni, akkor igyekezz olyan véleményeket kérni, amik nem "kényszerítik" az embert arra, hogy saját magáról közvetlen, vagy akár közvetett véleményt írjon.


Ennyi erővel azt is megkérdezhetted volna, hogy "ti nem lopnátok a politikusok helyében?"... Persze a leginkább becsületesnek tűnő válaszoló lopna a legtöbbet :D

2017. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazából aki ezért pattint le, azt ne is bánd. Arra csak költhetnéd a pénzed, hogy wellness, ruhák, ékszerek stb.

Egy normális nőt viszont nem zavar a munkád.

2017. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó pénzt kapsz a munkádért? Jókedvel mész be dolgozni? Ha igen akkor nem értem mit agyalsz ezen.

Nehogy már mások ítélkezése alapján éld az életed.

2017. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!