Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még egyedülálló, igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyedülálló, igazi vörös hajú lányok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 06:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egyet, elég ronda pasija van és panaszodik rá, lehet van esélyed...

De van egy vörös fiú, és egyedülálló, ő nem jó?

2010. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ginger :D
2010. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jelen:)amúgy tényleg természetes vörös a hajam,és nincs barátom de ettől függetlenül ez nem társkereső:(
2010. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Így van, ez nem társkereső! Azonban mivel igencsak nehéz rálelni a vörös hajú leányzókra bárhol is, ezért ragadtam meg az alkalmat arra, hogy ilyesformán is próbát tegyek. Valld be kedves előttem felszólaló, hogy nem tucat emberekről van szó!!! Ha barna hajú lányokat keresnék, akkor biztosan találnék bármelyik társkeresőn. De úgy látszik, én nem érem be az átlagossal...
2010. máj. 11. 23:24
 5/18 anonim ***** válasza:
valóban nem tucatemberek,a sulimban még 3 embernek vörös a haja ebből 1 lány és neki is csak festett,és ugye pár száz gyerek jár oda úgyhogy nem tucatemberek.barnából minden osztályban legalább 6-ot találhatsz,aztán van a barna és szőke átmenet amikor ilyen semmilyen színű(senkit nem akarok megsérteni de nem találtam most megfelelőbb szót)és van a természetes szőke,azért belőlük sincs kevés,annál inkább több van a festett szőkéből.aztán vannak a festett feketék(vannak kötetlen stílusú emberek,és vannak az emok)de a feketékből mint természetes hajszín inkább a fiúk vannak többen.amúgy a mi osztályunkban a 12 lányből 9-nek barna a haja,de nem értem hogy miért különleges,és megint nem sértés,csak egy csomó fiúnak az a kikötése hogy barna haja legyen,és tényleg nem vágom miért.Pedig a fodrászok számára is az a legegyszerűbben előállítható festék.na ennyit a hajszín históriáról az én nézőpontomból ítélve,az meg hogy a különleges egyedekre buksz tök jó,kivéve ha a környezetedben egyet sem találsz,de azért még nem haltak ki nyugi,de ha megtetszik egy lány nem hiszem hogy csak a hajszín fogja belepni az agytekervényeidet:)
2010. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg a legutolsó tetszett a legjobban!!!
2010. máj. 12. 16:39
 7/18 anonim ***** válasza:

Énis vörös hajú vagyok (nem göndör) barna szemmel :P

Eddig csak zöld szemű vöröseket láttam,bár lehet h én vagyok a hülye..


15/L

2010. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
19:42-től kérdezem, hogy hol lehet veled felvenni a kapcsolatot? Nem lehet neked priviben írni?
2010. júl. 8. 09:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Korod? =)
2010. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen kérdést! Miért ne lenne?!!
2010. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!