Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még mindig barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig barátnőm? 20/Fiú (Magyarázat lent).

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem sikerült még senkivel összejönnöm eddigi létezésem alatt, mikor semmit sem csinálok olyan rosszul. Ezek szerint jól sem, csak azt nem értem, hogy mégis mit? Odafigyelek magamra: öltözködés, sportolás, hajápolás, sokat is olvasok, hogy legyen bő a szókincsem (na meg persze az egyetem miatt is szükséges) és a környezetemre is: mindenkivel kedves vagyok és előzékeny (ettől függetlenül papucs sem).


Bulizni azt nem szoktam mert ott nem igazán találhatnék olyan lányt akire vágyom, de azt sem hiszem, hogy csak buliban lehet párt találni.


Mindezek ellenére soha sem látom egy lányon sem, hogy tetszenék neki vagy, hogy jelezné a szimpátiáját felém. Magamtól csak úgy pedig nem megyek oda senkihez mert nincs bátorságom az évek alatt felgyülemlett némi gátlás miatt. Mindenki éli a saját életét, ismerkedik nekem meg egyszerűen nincs életem.


Nem tudom mi lehet az oka, szerintetek ha minden más rendben van akkor csakis a külsőm az oka? Nem nézhetek ki elég jól? A magasságom sem lehet probléma mert 190 cm körül vagyok, így csak az arcom maradt hátra.

Teljesen unalmas már így élni, minden nap olyan szürke és egyforma, komolyan néha már azt sem bánnám ha meghalnék...



2018. jan. 22. 17:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket írsz, hogy "na jó, feladom", meg hogy "mindegy is" - ez nagyon nem oké.

Mit adsz fel, ha meg sem próbáltad? Ne légy ennyire nyuszi. Ha egyedül nem megy, keress egy pszichológust, akivel beszélhetsz az okokról, hogy miért nem tudsz megszólalni társaságban. Mert valami ok kell, hogy húzódjon a háttérben. Vagy szimpla gyávaság, vagy valami nagyon rossz beidegződés, amin érdemes szakemberrel dolgozni. De 20 évesen nem dőlhetsz hátra feladni. Biztos vagyok benne, hogy nem így akarod leélni az életed, hogy már most feladod.

A nembradpittség nem kifogás, csak az önértékelésed hiánya miatt érzed annak.

2018. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mindenből egy kicsi. Szimplán gyáva is vagyok mert nem értek pozitív visszajelzések és így nincs mitől jól érezzem magam a bőrömben. Próbáltam megváltozni ami a külsőmet illeti mert azt hittem csak ebben van a probléma gyökere de annyira jól nem tudok kinézni, hogy minden régi sérelmet, amiket a szívemre vettem elfeledtettessen (elég érzékeny vagyok a beszólogatásokra és mindent megjegyzek). Nem voltak ezek olyan durvák, más szerintem nem is emlékezne rájuk.

Nyilván nem akarok így élni életem végéig, a feladást úgy gondoltam, hogy nem fogom az alkalmat keresni meg azért felkelni korábban, hogy láthassam elmenni azt aki tetszik, nem fogok tenni semmi olyasmit, amit csak a lányok miatt tennék meg.

2018. jan. 22. 19:30
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az már egy jó kiindulópont, hogy szeretnél barátnőt. Valahogy tényleg ismerkedned kellene, már az is jó ha először haverokat szerzel, aztán valahogy csak megismerkedsz egy-két lánnyal. Egyébként arra nem gondoltál, hogy régi osztálytársakkal felvedd a kapcsolatot? Sokan csinálják ezt.
2018. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kézenfekvő a válaszom: Én nem "Fiú"-nak, hanem Ivarérett Fiatalembernek neveztem volna Életem Párját - ha a régmúltban megtalálom.


De már nem "sírok": a közelmúltban MEGTALÁLTAM A KIS HERCEGET!!!


Üdv: 43/N és 34/F

2018. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"nem fogok tenni semmi olyasmit, amit csak a lányok miatt tennék meg"

Ne haragudj, de ez a kategorikus kijelentés felháborító. Mi nők igenis elvárjuk, hogy a férfiak tegyenek értünk dolgokat. Azt lesheted, hogy a nulla kezdeményezés ellenére egy nő majd odaáll eléd és randira hív.

Értem én, hogy annyira elkeseredtél, hogy ezzel a kudarcoktól próbálod magad védeni, de ideje átértékelned az eddigi kudarcaidat, hiszen magad írod, hogy valószínűleg olyanok, amikre más nem is emlékezne. És ez igenis feladás, ha nem vagy hajlandó a kisujjadat sem mozdítani, fél centire se kimozdulni a komfortzónádból.

Első leckeként mit szólnál ehhez a házi feladathoz: a következő órán keresd a szemkontaktust emberekkel, és mosolyogj rá egy kicsit (halványan, épp hogy csak) arra, akivel találkozik a tekinteted. Ennyi. Ezt így első lépésként meg tudnád tenni?

2018. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Természetesen tennék értük, ha tudnám, hogy ez hoz majd valamilyen eredményt. Egyébként meg tudnám tenni, sőt meg is szoktam. Akaratom ellenére mindig azt a lányt nézem aki tetszik nekem. Már elhatároztam, hogy nem nézek arra de nem tudom megtenni mindig visszatéved a tekintetem. Erre azonban ezek a lányok nemhogy a szemembe néznének, hogy mosolyoghassak hanem úgy tesznek mintha ott sem lennék. Szerintem egyszerűen nem tetszem nekik és nem keltem fel az érdeklődésüket vagyis nem néznek rám. Ezek után nincs, hogy mosolyogjak...

Mindezt az egyetemen szoktam megpróbálni, nem pedig a diszkósrib*knél.

2018. jan. 23. 19:15
 17/23 anonim ***** válasza:

"Természetesen tennék értük, ha tudnám, hogy ez hoz majd valamilyen eredményt."

Én meg elkezdenék holnap edzeni, ha tudnám, hogy majd olimpiai bajnok leszek. Ez milyen logika már?

2018. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Azért a kettőt ne hasonlítsuk össze, nem is így értettem.

Mégis mit tehetnék bármi mást azon kívül, hogy menjek oda fűhöz-fához, hogy az elhajthasson?

Amint fent is írtam észre sem vesznek, erre mit mondasz?

2018. jan. 24. 13:24
 19/23 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Konkrétan egy HAMISKÁS mosolyra gondolsz? Alig észrevehető "ártatlannak tűnő"(!) FLÖRTJELRE? :)


Üdv: 43/N

2018. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem minden lány fog bámulni, akinek tetszel. Én sem szoktam megbámulni senkit, max buliban ha piás vagyok. És mondd csak, te annyi jelet küldesz nekik? Még csak rájuk sem mosolyogsz, csak bámulod őket és gondolom elég észrevehetetlenül ráadásul. Én biztosan nem mennék oda hozzád annyiból, hogy nézegetsz. Te menj oda a lányokhoz, találj ki valami indokot. Pl. kérd el a leckét, a múlt órai jegyzetet, kérdezd meg tőle, hogy emlékszik-e mit mondott a tanár a témazáróról... Ha ott álltok a terem előtt mire kinyitja a tanár nem túl nehéz, de ha még ez sem megy, akkor ülj le valaki mellé a padba és kérdezd meg van-e tolla, nem tudná-e kölcsönadni a könyvét, mert te otthon hagytad és szeretnél megnézni valamit. Vagy pont melléje elgurítod a tollad, leejted a könyved... Tuti fog rájuk reagálni, mondjuk felveszi vagy rád néz, és akkor szóba elegyedtek. Megkérdezed, hogy készült-e az órára. Ha ez sem megy, akkor kérd tőle kölcsön a tollát, óra végére úgyis elfelejti. Tegyél úgy, mintha kimenne a fejedből és mondjuk ha már összepakolt, megy ki a teremből akkor szaladj utána, add oda a tollát és köszönd meg, kérdezd meg melyik órára megy, hosszú napja van-e, mutatkozz be... Vagy visszaadhatod neki bármikor később is, ha meglátod napközben, vagy a következő órán odaülsz mellé, ha foglalt akkor mögé, megszólítod, odaadod neki és beszélgettek. Bocsánatot kérsz hogy elfelejtetted, és nagyon nagy segítség volt, bármi hülyeséget...

Ha valakinél meglátsz egy könyvet megkérdezheted mit olvas. Semmi különös nem lesz benne, mert elmondod hogy te is nagyon szeretsz olvasni és akkor már van egy jó témátok. Ha sosem kezdesz lánnyal beszélgetésbe akkor nem kis esély van rá, hogy egyedül maradsz.

2018. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!