Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még mindig barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig barátnőm? 20/Fiú (Magyarázat lent).

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem sikerült még senkivel összejönnöm eddigi létezésem alatt, mikor semmit sem csinálok olyan rosszul. Ezek szerint jól sem, csak azt nem értem, hogy mégis mit? Odafigyelek magamra: öltözködés, sportolás, hajápolás, sokat is olvasok, hogy legyen bő a szókincsem (na meg persze az egyetem miatt is szükséges) és a környezetemre is: mindenkivel kedves vagyok és előzékeny (ettől függetlenül papucs sem).


Bulizni azt nem szoktam mert ott nem igazán találhatnék olyan lányt akire vágyom, de azt sem hiszem, hogy csak buliban lehet párt találni.


Mindezek ellenére soha sem látom egy lányon sem, hogy tetszenék neki vagy, hogy jelezné a szimpátiáját felém. Magamtól csak úgy pedig nem megyek oda senkihez mert nincs bátorságom az évek alatt felgyülemlett némi gátlás miatt. Mindenki éli a saját életét, ismerkedik nekem meg egyszerűen nincs életem.


Nem tudom mi lehet az oka, szerintetek ha minden más rendben van akkor csakis a külsőm az oka? Nem nézhetek ki elég jól? A magasságom sem lehet probléma mert 190 cm körül vagyok, így csak az arcom maradt hátra.

Teljesen unalmas már így élni, minden nap olyan szürke és egyforma, komolyan néha már azt sem bánnám ha meghalnék...



2018. jan. 22. 17:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mentek a zöld kezek! :)

Kicsit változtatok és nyitottabb leszek.

2018. jan. 26. 18:12
 22/23 anonim ***** válasza:
Ugyan abban a cipőben járunk, csak az én egyetememre nem is nagoyn járnak lányok.
2018. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ha te is olyan vagy mint én akkor hiába járnának akkor sem lennél másmilyen.

Azóta egyébként átéltem egyet s mást...

Viszont most megint ugyanott vagyok mint januárba, nem ér semmi ez az egész.

2018. jún. 16. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!