Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők 2/3-a magasabb nálam, akkor Taigetosz pozitív vagyok társkeresés tekintetében?

Figyelt kérdés
170 vagyok (olykor 169) és azt vettem észre, hogy manapság a fiatal csajok (30-nál fiatalabb korosztály) között elképesztő sok olyan van, aki simán van akkora mint én. Ez a 2/3-ad szerintem egyáltalán nem túlzás, ha még belekalkulálom azt is, hogy nagy része gyakran visel magassarkút így egy 169-172 centis átlagos magasságú huszonéves csaj is egy pillanat alatt 176-178 simán lehet, ha elmegy egy sima buliba, felvesz télen egy magasított csizmát vagy akármikor egy szolidabb magassarkút. És durva belegondolni, hogy mennyire felém tudnak tornyosulni miközben ők is tisztában vannak azzal, hogy a szemük előtt hever a rengeteg +180-185 magas pasik tárháza ugyanis manapság rengeteg magas fiatal srác van és a 180 egyáltalán nem számít magasnak. Ilyen körülmények között nekem osztanak lapot egyáltalán? Elsősorban az alacsony pasiktól kérdezném, hogy ti hogy vagytok képesek feldolgozni ezt a jelenséget. Másodsorban pedig a csajoktól kérdezném, hogy nektek úgy őszintén en bloc milyen viszonyotok fűződik az alacsony pasikhoz? Mind barátság, mind pedig társkeresés szintjén.

2018. jan. 24. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig ott van a nők 1/3-a, aki alacsonyabb nálad. És feltehetőleg csak egyvalakivel fogsz járni, nem pedig az összes nő 1/3-ával. Szóval egyáltalán nem rosszak az esélyeid.
2018. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Te mégis hány nőt akarsz magadnak egyszerre?

Különben meg ha ennyire alacsonynak érzed magad, akkor vannak 150 centinél alacsonyabb nők is, de tényleg, ma is láttam egyet hazafelé. De ha így hisztizel a magasságod miatt, még nekik sem leszel jó...

2018. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te is megvalaszoltad magadnak: ott a maradek 1/3 no. Ez nem eleg?
2018. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan magasabb vagyok nálad valamivel, de mégis bejövök 4 nálam magasabb lánynak is jelenleg. Sőt ha belegondolok, akkor eddig főleg a magasabb lányok kezdeményeztek, hívtak randira, míg az alacsony lányoknál nekem kellett.

Szerintem sokat görcsölsz ezen, a lányok nem centiméter szalaggal rohangálnak.

2018. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
"Taigetosz pozitív " :D anyám ilyet sem hallottam még soha. Én negatív vagyok 190 centivel? :D
2018. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ti pár centin mennyit tudtok hisztizni... Még a farokméretnél sem csak hossz alapján dől el a dolog, egy embernél hogy lehettek ennyire fogyatékos szempontrendszerrel megáldva?


Amúgy lóf...t 2/3. Az átlagos magyar női magasság 164 centi, legalább a felénél magasabb vagy ...

2018. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem 2/3 az a 2/3.

Én 168 centi vagyok, bőven látok velem egy magas vagy kisebb lányokat. Sokan vannak. Én nem sírok miatta, te se tedd.

2018. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Halihó

158 cm vagyok. Nem szeretem, ha nálam alacsonyabb egy férfi, dehát ilyen tényleg nem gyakran van haha. Semmi okod az aggodalomra. Sok az apró lány és a magasabbaknal sem feltétlen kizáró ok. Legyen önbizalmad, sikeres keresgélést!

2018. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
162 centi vagyok. Volt 160 centis barátom, volt 170 is, nem is egy, volt 2 méteres is. Viszont egyikük sem problémázott soha a magasság témán, valószínüleg nem is jöttem volna össze velük, ha ennyire felszínesek és nyavalygósak. 26/N
2018. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem elégszel meg a többi 1/3-dal, akkor igen.
2018. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!