Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők 2/3-a magasabb nálam, akkor Taigetosz pozitív vagyok társkeresés tekintetében?

Figyelt kérdés
170 vagyok (olykor 169) és azt vettem észre, hogy manapság a fiatal csajok (30-nál fiatalabb korosztály) között elképesztő sok olyan van, aki simán van akkora mint én. Ez a 2/3-ad szerintem egyáltalán nem túlzás, ha még belekalkulálom azt is, hogy nagy része gyakran visel magassarkút így egy 169-172 centis átlagos magasságú huszonéves csaj is egy pillanat alatt 176-178 simán lehet, ha elmegy egy sima buliba, felvesz télen egy magasított csizmát vagy akármikor egy szolidabb magassarkút. És durva belegondolni, hogy mennyire felém tudnak tornyosulni miközben ők is tisztában vannak azzal, hogy a szemük előtt hever a rengeteg +180-185 magas pasik tárháza ugyanis manapság rengeteg magas fiatal srác van és a 180 egyáltalán nem számít magasnak. Ilyen körülmények között nekem osztanak lapot egyáltalán? Elsősorban az alacsony pasiktól kérdezném, hogy ti hogy vagytok képesek feldolgozni ezt a jelenséget. Másodsorban pedig a csajoktól kérdezném, hogy nektek úgy őszintén en bloc milyen viszonyotok fűződik az alacsony pasikhoz? Mind barátság, mind pedig társkeresés szintjén.

2018. jan. 24. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te is agyon frusztáltad már magad a magasságoddal, illetve alacsonyságoddal... feleslegesen. A baráti, munkahelyi, családi környezetben sok 170 körüli férfi van, sokuk sikeresebb a nőknél, mint a colosabbak....
2018. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Barátom 170 cm. Előttem volt 6 kapcsolata, sosem volt gondja a pártalálással. Én 160 cm vagyok, és elmondása szerint eddig minden barátnője magasabb volt nálam.

Mondjuk teszem hozzá, soha nem is nyafogott a magassága miatt. Lehet ez a titok?...

Szerintem kicsit túltoljátok ezt a dolgot. Olyan ez, mint a nőknél a kis mell...

Nekem is az van, sosem nyavajogtam rajta, nem is volt gondom soha ezzel kapcsolatban.


Egyébként tudtommal a nők átlagmagassága itthon 163 cm.

Szóval ha egy Gauss görbét képzelek magam elé, egyáltalán nem gondolnám, hogy a nők 2/3 része 170 centi feletti lenne....

2018. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, felejtős, én 175 cm vagyok, de ez a nőknek édes kevés. :) 185 cm, alatt senki sem férfi a magyar nők szemében. :)
2018. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 omba ***** válasza:

Szerintem is bőven sok volna a maradék egyharmad, amúgy meg én másodszor élek nálam magasabb nővel, szóval a kétharmad sem elveszett.

Akinek ilyen szempontjai vannak, azt nem is baj kihagyni.

2018. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Húha, a párom 166 centis, és mégis volt nője élete során nem is egy.


Most velem van, 169 centire nőttem :)


28n

2018. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!