Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon vékony lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vékony lány is lehet vonzó?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy egy nagyon izmos, és nagyon kövér is.

Ízlésfüggő.

2018. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
ha fiatal,jól le van barnulva és még nem a beteg szinten sovány,akkor igen.
2018. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Abszolút.Mi férfiak még mindig jobban szeretjük a vékony csajokat,mint a ducikat.


Személy szerint az ilyesmi alkatú csajok simán bejönnek (volt is egy-kettő ilyen vékony,jó velük a szex):


[link]


[link]

2018. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyik exem 180/54 volt és uhhh, jól nézett ki pucéran. F
2018. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

# 3

Kifacsart pedo alert...

2018. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Időpont ma 20:40


Ja hát persze,minden kérdésnél,ahol a nők szépségéről van szó,megjelenik egy hozzád hasonló-vélhetően hájas sárkány-akinek nem tetszik semmi...

2018. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Épp ez az, ezeknek semmi köze a NŐI szépséghez. Általában fejletlen, tinikoruk elején lévő lányoknak van ilyen testük, főleg az első elég durva. Ne akard már bemesélni, hogy az egészséges, felnőtt férfiak többségének ez tetszik.


Szerintem semmi köze a témának az én testemhez. Vékony, szépnek tartott nő vagyok, soha nem volt gondom azzal, hogy tetszem-e a férfiaknak, évek óta élek kapcsolatban. De ha a saját facsart ízlésed reklámozod úgy, mintha a többség olyan lenne, mint te, akkor ne várd, hogy mindenki csak bólogat és felpontoz. :D Ha a dagadtakra írnál ilyet, ugyanolyan gáznak tartanám, az is szánalmas, amikor a dagadékokat istenítik, és kijelentik, hogy márpedig az összes férfinak ők tetszenek a legjobban.

Nem csak mell és csípő nélküli, kislányos piszkafa és duci létezik, hanem van rengeteg karcsú, nőiesen vékony, esetleg sportos nő.

2018. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is hasonló testem van, csak icipicit nőiesebb, mint az itt linkelt, pedig már anyuka vagyok. Sok ismerősömnek van hasonló teste.


Általában az összes régóta vegánnak, és a néha kondizós ismerőseimnek van ilyen teste, de sajnos egykét depressziósnak is..


Pont annyira nöies, mint egy 80 kilós test.


Nem az aranyközépút, hanem egy majdnem véglet. Nem a mai szépségideál, de a 20as-30as 90es években ez számított nőiesnek. És biztos még korábban is voltak ilyen időszakok.


Volt olyan exem, aki imádta ezt az alakot, és annyira biztos vagyok benne, hogy semmi pedo hajlama nem volt, hogy csak na.


Mindenkinek a fejében más él a nőiességről, de tény, hogy a mostani többség számára nem ez az alak számít nőiesnek, ettől függetlenül nincs nagyobb baj a válaszolóval, mint azzal, aki 80+ kilós nőkre gerjed.

2018. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
177 centi vagyok és most 56 kiló, nekem se tetszik, nemhogy másnak. Mondjuk nekem ételallergia miatt van, alig tudok megenni valamit.
2018. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

67-es,te értelmezni is tudsz egy szöveget vagy csak szavakra ugrassz?


"Épp ez az, ezeknek semmi köze a NŐI szépséghez"


Mindennek köze van a női szépséghez,ami a nők testi vonzerejét illeti. Szépségről beszélni nem csak a legszebb nők kapcsán lehet.


"Általában fejletlen, tinikoruk elején lévő lányoknak van ilyen testük"


Meg azoknak a felnőtt nőknek,akiknek ilyen a genetikájuk.Picik,vékonyak,nem megy rájuk egy csepp zsír sem.


" Ne akard már bemesélni, hogy az egészséges, felnőtt férfiak többségének ez tetszik. "


Értem,tehát ha egy ilyen nő párkapcsolatban van,akkor a vele lévő férfi "nem egészséges és nem felnőtt",mert neked éppen olyan kedved van,hogy irigykedjél más nőkre.

És ha jobban megfigyelted volna miről beszélek:


"még mindig jobban szeretjük a vékony csajokat,mint a ducikat"


"Nem csak mell és csípő nélküli, kislányos piszkafa és duci létezik, hanem van rengeteg karcsú, nőiesen vékony, esetleg sportos nő."


Tényleg,ha nem mondod talán el is felejtem...kár,hogy nem erről szól a kérdés. A kérdés a nagyon vékony lányokról szól és nem a "nőiesen vékony" átlagosnak nevezett testtömeg indexű lányokról vagy sportos lányokról,mert az ugye elég logikus és könnyen tapasztalható,hogy ők vonzóak.


Ehhez képest a te megnyilvánulásod kb abból áll,hogy az én érdemi hozzászólásomra (sőt képes forrásaimra) ideböfögöd mekkora pedofil akinek az ilyen tetszik,majd megmagyarázod,hogy vannak átlagos vagy sportos lányok is,mint ha erről bármi szó is esne...

2018. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!