Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy élvezhetném újra az életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Hogy élvezhetném újra az életet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Teljesen elvagyok keseredve, sőt inkább magam alatt vagyok. Nem volt még barátnőm egyáltalán. Nincsenek nagy igényeim. De az a helyzet hogy egyre több lány lány párt látok.... vagy is azt feltételezem... és megmondom a frankót hogy ebből kifolyólag lett a gondolataim között egy fék hogy inkább ne is próbálkozzak...a másik dolog... nem tudnám elképzelni magam egy olyan lánnyal aki bi...... úgy gondolom hogy manapság már elég nehéz találni megfelelő partnert az életben. Tudnátok mondani olyan helyet Budapesten (Iszogatós beülős hely) ahol lehet rendes lányokkal ismerkedni?

2018. jan. 27. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nincsenek nagy igényeim."


Talán ez a baj, mert igénytelen vagy, és nem fogalmaztad meg magadban nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak.


A kérdésed nem függ össze a párkereséssel!

Úgy élvezhetnéd, hogy célt tűzöl ki magad elé, motivációt keresel és megvalósítod a kitartásoddal és akaratoddal együtt.


Az élet célja nem a párkeresés, hanem az önmegvalósítás, önismeret, önszeretet. A többi csak utána jön.

2018. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Modeler ***** válasza:

Most az életet akarod élvezni vagy párt akarsz találni. A kettő nem feltétlen tartozik egy kalap alá :D

Nem tudom ezelőtt mennyire kerestél és próbálkoztál ténylegesen ismerkedni lányokkal, de szerintem Budapesten rengeteg hely van ahol ez megtehető.

2018. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy így írtam egy ilyen kesze kusza szöveget most elég nehéz nekem.... próbálok minél pozitívabb lenni... csak közben próbálok megnyugodni.. rendes fiú vagyok, 5 éve dolgozom és már nem igazán tudok oda figyelni a munkámra... sajnálom még egyszer ha nem érthető teljesen amit írtam.
2018. jan. 27. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyébként igényes vagyok magammal szemben. :)
2018. jan. 27. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Valoban egyre tobb a bise.. meg a leszbikussag. Mert talan azert mert a lanyoknak a gyengedseg kell,amit egynas kozott elvezik,plussz a rengetek mupenisz,stb. Egymast duu.inkabb meg,ferfi csak akkor kell nekik,ha gyereket,csaladot,vagy penzt akarnak. es nem tiltjak meg annyira mint a homokossagot.nekem sem volt csajom,de legalabb van penzem :) es elhetek meg a szuleimmel szulo lakasban.

25/f

2018. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!