Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, pasik, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik, nektek milyen női tuéajdonságok kacérak, szexisek és vonzóak, ami még nem közönséges, de meg lehet vele hódítani?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kis incselkedés? :) nálam nyerő
2018. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az incselkedés mit takar?
2018. jan. 28. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
ráfog a zacsira
2018. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs rajta bugyi.
2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszél velem, érdeklődik, mosolyog, közeledik, hozzám ér, csókol, huncut témákat hoz szóba. Ha tetszik nekem a lány akár tapizhat is, akkor veszem a lapot, és mehetünk nyugodtabb helyre :)
2018. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Játékos, de nem rámenős, és mellé még ártatlan is marad. Ilyen "rosszcsont" :D 1-es voltam
2018. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leírni szerintem elég nehéz ezeket. Számomra ilyen ha kicsit csipkelődik, húzza az agyamat, közben pedig a viselkedésével azt sugallja, hogy "nézd itt vagyok, de azért ne gondold, hogy mindez ingyen van, győzz meg arról, hogy érdemes vagy arra, hogy megkapj". Mindezt persze a kevesebb néha több elv alapján. Ez a viselkedés számomra nagyon vonzó.
2018. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megérint sokszor, mosolyog, szívat, kacérkodó bájjal hint meg, kíváncsi mint egy gyermek, játékos, kezdeményező, kommunikativ, ártatlan, érezteti velem, hogy férfi vagyok és jelzéseket ad, hogy kezdeményezhessek nála, megigazgat ezt-azt rajtam, hogy még vonzóbb, férfiasabb legyek pl. nyakkendő, gallér stb. Nem idegen neki az érintés. 🙃
2018. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!