Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok <165-ös csajnak mióta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok <165-ös csajnak mióta van - és miért - az a fétise, hogy kifejezetten magas +185-ös pasikkal csak hajlandó együtt lenni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 12:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem érdemes általánisítani. Nagyon sok nőnek megfelel a 180 alatti férfi is, a 170 centis férfiaknak is van párjuk.

Kevés az olyan tényleg felszínes lány akinek

2018. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem érdemes általánosítani. Nagyon sok nőnek megfelel a 180 alatti férfi is, mert a 170 centis férfiaknak is van párjuk.

Kevés az olyan tényleg felszínes lány, mint pl a #3 as válaszoló, akinek kirakatnak kell vagy fétis nála és alaptalan dolgokkal indokolják (nagy tömeg, biztonság)


Egy-két negatív tényleg felszínes nőkkel szerzett tapasztalatból ne vonj le következtetéseket általánosan a női nemre.

2018. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%

3As vagyok

Huhh én nem vagyok felszínes. Volt 2 hosszú kapcsolatom is alacsony pasikkal. De most párkeresésben vagyok egy 10 éves kapcs után egy 180 magas férfivel, és feltűnt, hogy az akkorkák mint én hiába jófejek szimpik, nem vonzanak kémiailag. Ha magasabbak lennének, akkor adnék esélyt.

Csak magam alatt vágtam a fát előttetek ezzel a válaszommal...ahh..

2018. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%

Én 160 vagyok 185 fölött már sok lenne.

De nem magasság fogja meghatározni, ha beleszeretek tőlem több is lehet.

2018. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
68%

Ha elolvasod a régi regényeket egyben se fogsz szerintem olyat találni hogy az átlag alatti magasságú vitéz viszi a királylányt. Fess magas férfiakat festenek le már a régebbi regények hogy a görög szobrokról és a freskókról festményekről ne is szóljak. A férfi ideál annyira sokat nem változott az ősi társadalmak óta. Nem azt mondom hogy nem voltak "megingások" de a magas jó testfelépítésű férfi mindig is a top listán állt.

Ennek ellenére ha valaki nem extrém alacsony annyira nincs manapság nagy hátrányban mert sokféleképp lehet kompenzálni.

Hogy egy példával éljek a párom 3 cm-el alacsonyabb mint te és nem csak abban jár előrébb hogy több hosszú párkapcsolata volt de rendszeresen kapja a jelzéseket a nőktől. Ezt köszönheti a magabiztosságának szuper kommunikációs képességének jó humorának széles vállainak és jelentős tánctudásának (többek között). Ha valaki alacsony lett férfiként és ezt nem kompenzálja semmivel sőt ront a helyzeten azzal hogy komplexusos és befelé forduló lesz ettől az ne várjon nagy sikereket.

Ez olyan mintha én (vagy igazából bárki akinek gondot okoz) azért sírnám tele a kispárnám mert nincs nyelvérzékem más meg 3-4 nyelven beszél folyékonyan mert csak úgy ragad rá. Vagy azért mert nincs tiszta hallásom így csak vért izzadva tudok népdalokat tisztán énekelni ami a szakmámhoz elengedhetetlen lenne. Míg ez a legtöbb embernek "szériatartozék" sőt van akinek még csak fejlesztenie se kell mert úgy születik hogy ez adottság.

Akkor most neki kéne állnom féltékenyen figyelni a nálam ügyesebbeket és szidni a rendszert mert nem tudom megugrani a lécet?

2018. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!