Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Albérletben élő nőként jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben élő nőként jobb olyat keresni aki hasonló helyzetben van, vagy aki saját lakással rendelkezik?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert ilyen esetben nem gondolom jó ötletnek odaköltözni olyanhoz akinek sajátja van,mert az mindig fel lesz hánytorgatva,és éreztetve lesz hogy csak másodrendű szerepben vagyok ott.semmi közöm semmihez,alárendelt szerepeket meg nem szeretem.
2018. jan. 29. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha az alapján keresnél párt hogy kibe tudsz szerelemes lenni vagy kivel tudnál együtt élni? És akkor a többi majd adja magát. Sohasem úgy kerestem párt, hogy mije van hanem, hogy milyen ember.
2018. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

És én még azt hittem, hogy nincsenek olyan nők, akik a eszerint akarnak párt keresni, hanem ez csak egy szánalmas pletyka...


Mi lenne, ha normális férfit keresnél, de komolyan? Amellett nincs semmi hánytorgatva. Ha meg van, pofán lehet bäszni és angolosan távozni.

2018. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Tudat alatt minden nő szeret alárendelt szerepben lenni. Az utolsó szót mindig a férfi mondja ki. Csak ezt nem nagyon hangoztatják, mert az gyenge jellemre utalna.
2018. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És ha neked vagy neki lesz közben lakása, akkor szakítatok?
2018. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Én sem költöznék oda semmi pénzért más ember lakásába, még akkor sem ha szerelmes vagyok belé. Mert egyszerűen nem tudnám elviselni, hogy itt minden az övé, és ő itt az úr.

Így hát a következő lesz, ha van lakása a kiszemeltnek, akkor megmondom neki, hogy adja ki, és költözzünk először egy közös albérletbe, ahol minden közös és közösen fizetünk mindent. Aztán ha komolyabbra fordul a dolog és házasság a terv, akkor veszünk közösen egy lakást.

2018. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy manapság vér ciki a párválasztás során ezt tanácsolni, de mi lenne, ha egy kedves, rendes, normális embert keresnél, és nem az lenne a fő válogatási szempont, hogy van e lakása, jobb e inkább az albérlet.
2018. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne agyam és félretennék egyszerűen csak annyi pénzt, amivel bármikor tudok dobbantani, az első pár napra egy hotelbe, utána pedig albiba. Amíg jó nekem a férfinél, addig maradnék ott, ha nem tetszene, amit érzékeltet velem meg művel velem, akkor viszlát.


Barátnőmmel is így költöztem össze. Mondjuk itt nem volt szükség ilyesmire, sosem mondta semmire, hogy ez az ő kis birodalma, semmi ilyen súrlódás nem volt köztünk. De ott a pénz a számlámon, bármikor mehetek. Lassan már saját lakásba is. :)

2018. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy az érzelmek mellett ez is egy fontos dolog.Amúgy meg hiába vannak érzelmek,akkor is feljönnek ezek a dolgok ha valaki odaköltözik valakihez,a másik ki tud fordulni önmagából a hétköznapokban.
2018. jan. 29. 17:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hiába választasz albis pasast... Ezt tapasztalatból mondom. Én úgy voltam/vagyok albiban, hogy folyamatosan gyűjtöm a pénzt, annyit teszek félre, amennyit tudok, a mostani "albim" a legolcsóbb, mivel csak a rezsit és egy tizest kell fizetnem a barátnőmnek, így sokat tudok félretenni. Viszont ismerkedtem olyan férfival, aki annak ellenére, hogy 6 évvel volt idősebb nálam, életvitelszerűen űzte az albizást 32 évesen is és semmi saját lakás jellegű célja nem volt. Na most, az ilyennel mi a jó máriát kezdjek? Ezzel én nem akarok közös jövőt meg családot. Akkor inkább egy saját lakásos férfi, aki látja, hogy én is azon vagyok, hogy nekem is legyen sajátom...
2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak saját lakása van. Amikor ismerkedtünk sokáig fogalmam sem volt erről, mert nem jött így szóba. Egyetlen szempont volt, hogy ne az anyjával lakjon, hanem önálló élete legyen, és ha én látogatom meg, ne kelljen a családtagokat kerülgetni.


Én albérletben laktam és amikor komolyabb lett a kapcsolatunk és eljött az idő, hozzáköltöztem. Másfél éve lakunk együtt és egyetlen egyszer nem hánytorgatott, sőt, mindig úgy beszél a lakásról, hogy az a mi otthonunk. Ez teljesen emberfüggő. Nyilván ha egyetlen egyszer is kicsúszna a száján nyomós ok nélkül, hogy bezzeg én nála lakom, akkor aznap elkezdenék albérletet nézni. De ő nem ilyen. Normális férfiakkal kell ismerkedni, ennyit a titok.

2018. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!