Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyei vannak ma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei vannak ma egy alacsony férfinak (22/F)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy klisés kérdés, meg van már 4500 ilyen kérdés hasonlóan béna férfiakkal, mint én, akiknek ilyen bizonytalanságaik vannak, de szerintetek mennyi esélyei vannak manapság randizáskor egy 168 centi magas férfinak (22 éves, egyetemista)? Kérem, ne legyetek kíméletesek.
2018. jan. 29. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bármennyi.Bárkinél.A belső játék a lényeg.Minden fejben dől el.
2018. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanannyi, mint tegnap édes te$ám.
2018. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy 10000 ugyanilyen kérdés van,akkor miért nem olvasod el a hozzájuk kapcsolódó válaszokat?

Még sosem randiztál?Nem volt még semmilyen tapasztalatod a lányokkal?

2018. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint te, bár én még nálad is alacsonyabb vagyok.


Az a tapasztalatom, hogy gyakorlatilag semmi esélyed sincsen. Sajnálom!


Még ha gazdag leszel akkor se. Soha nem fog hozzá vonzódni egy nő és ezt szó szerint értsd.


Én már 28 vagyok, és rengetegszer próbálkoztam, rengeteg típusú nőnél. Volt olyan este, amikor majdnem félmilliót elköltöttem egy csúnya nőre, de még csak egy csókot se sikerült kiszednem belőle. Komolytalannak tartanak minket. Ezt el kell fogadni, nem tudsz mit tenni.


Én úgy győzőm le a magányt, hogy extrém sportolok, mivel a mi "fajtánk" nem nagyon fél a haláltól, hiszen sokat nem tud veszíteni.


De, ha segítségre van szükséged, hogyan tud minél inkább elterelni a figyelmedet a nőkről, akkor szívesen segítek privátban.


Egyébként meg ne hallgass azokra, akik azt mondják (főleg a lányok), hogy nem számít a külsőd, meg a magasságod se, stb... De számít, nagyon is. Sajnos!

2018. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, tavaly hány alkalommal gyúrtál 1 óránál többet konditeremben?
2018. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó 5. bekezdését remélem nem gondolta komolyan, mert rég hallottam ekkora marhaságot...


Egyébként elég ha alacsonyabb lányoknál kedzetek és kész. Vagy inkább másban keressétek a problémat ne a magasságban. Nekem például most tetszik egy 172 centi magas srác és pont nem érdekel, hogy nincs 2 méter magas... persze, aláírom nálam magasabb, de egyértelmű, csak keressétek a kisebb lányokat lesz ott választék bőven.

2018. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te hogy állsz a gyúrással hasonló cipőben járós? 5 éve gyúrsz már?
2018. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kérdező:

Nem értek egyet veled 5., nagyon sok srácot látok a mindennapokban az utcán, alacsonyak, van barátnőjük. Ismerőseim között is van ilyen.

A gyúrós kérdésekre: kondizom, alkatomhoz képest nem nézek ki rosszul, de nem vagyok "kigyúrt" se. Szerintem átlag. Amúgy ilyen alacsony embereken valószínű hülyén is nézne ki a rengeteg izom.

2018. jan. 29. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
#8! "nagyon sok srácot látok a mindennapokban az utcán, alacsonyak, van barátnőjük. Ismerőseim között is van ilyen." Akkor mit is kérdeztél?
2018. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig túl sok esélyed nem igazán lehet.

Gondolj csak bele, hányan rajongnak körbe egy átlagos csajt, de még a rondákat is. Bőven válogathatnak.


Miért pont a 160 centis törpét választanák, amikor udvarolnak nekik sokkal magasabb pasasok is?


Gondolnia kell majd a leendő gyerekére is. Szerinted örülne neki, ha 160 centis lenne a felnőtt fia? Akinek majd pontosan olyan gondjai lesznek mindenben mint neked? Nem hiszem.


Minden csaj a lehető legjobbat akarja. Ez így van rendjén.

2018. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!