Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért írják itt azt hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért írják itt azt hogy csak a jóképűeknek lehet nője? akik ezt írják elmebetegek vagy trollok?

Figyelt kérdés

én se vagyok jóképű de nekem is lehetett volna nőm,

nyilván nem fogok olyanokat belinkelni akik átlagosak de van nőjük mert ha belinkelem őket még én leszek feljelentve.


2018. jan. 30. 14:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Nem írják.
2018. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%

Senki nem ezt írja.

Azt írja, a jóképűeknek sokkal könnyebb a dolguk, mert náluk maguktól kezdeményeznek a nők - ez igaz is.

Átlagsrácnál nem kezdeményez egy nő se, ilyenkor az egyenjogúság nyaralni megy, és üdül.

2018. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
én átlagos vagyok,eddig 2 nő kezdeményezett nálam,igaz,neten
2018. jan. 30. 14:54
 4/30 anonim ***** válasza:
Na, én arra gondoltam, hogy személyesen, élőben.
2018. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Én nő vagyok. A párom/pasim/kedvesem (k8nek hogy tetszik) egy átlagos férfi. Noha nem romantikus jellegűen ismerkedtünk,én vallottam neki elsőként szerelmet. Ez az UFO-k műve ám 😂😂😂
2018. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem írják? Ti a gyakorit nézitek?

Itt a csapból is az folyik, hogy ha nem vagy Brad Pitt, akkor soha nem lehet semmilyen nőd :D

2018. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem írják? Ti a gyakorit nézitek?

Itt a csapból is az folyik, hogy ha nem vagy Brad Pitt, akkor soha nem lehet semmilyen nőd :D


csak magukra ismertek azt nem vallják be,hogy ne tudnák hogy itt ezt mondják állandóan

2018. jan. 30. 15:35
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Igen. Csak hogy ha a csaj nem kezdeményez nálad, akkor nem is fogsz kelleni neki. Soha semmilyen körülmények között nem leszel vonzó számára.


És most figyeljetek:

Még akkor se, ha feleségül megy hozzátok. Mert minden egészséges embert CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a szépség vonzz. Ha nem vagy szép nem vagy vonzó. Ennyi!

2018. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen. Csak hogy ha a csaj nem kezdeményez nálad, akkor nem is fogsz kelleni neki. Soha semmilyen körülmények között nem leszel vonzó számára.


És most figyeljetek:

Még akkor se, ha feleségül megy hozzátok. Mert minden egészséges embert CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a szépség vonzz. Ha nem vagy szép nem vagy vonzó. Ennyi!



valamelyik nap láttam a buszmegállóba egy lányt meg egy srácot,kb 16-17 évesek lehettek,tiszta ragya volt az arcuk,hiába lökitek hogy nem kell szintezni pontozni,normális ember tudja kinél probálkozzon,és ha meg teszi nem lesz ott 30 évesen 0 kapcsolattal a háta mögött

2018. jan. 30. 15:45
 10/30 anonim ***** válasza:
Igen, a GYK-t nézzük. Az, hogy van 1-2 szerencsétlen, aki minden nap kiírja ugyanazt a kérdést kicsit átfogalmazva, nem azt jelenti, hogy mindenki ugyanúgy gondolkodik. Mindannyian ismerünk kevésbé előnyös férfiakat, akiknek van párjuk. Valamilyen. Ugyanakkor nyilvánvaló, hogy a szép fizimiska, és a férfias testalkat előny az ismerkedésnél.
2018. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!