Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy csak a gazdagoknak, jóképűeknek lehet nője?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 18:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ismerek átlagos gyereket és van nője,igaz az se egy szépség
2017. szept. 4. 18:03
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is a gyk-t veszed alapul, mint a sok agyatlan?
2017. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem csak nem értem hogy akik itt ezt irják non stop azok kamusok vagy pszihopaták?
2017. szept. 4. 18:04
 4/24 A kérdező kommentje:
jó mondjuk az tény,hogy társkeresőkön senki nem ir vissza,legalábbis nekem,de ismerek oylat hogy onnan lett nője,pedig ketyós a srác
2017. szept. 4. 18:06
 5/24 A kérdező kommentje:
szóval ez a társkeresőkön senkinek nemirnak vissza is kamunak tünik,jó nekem nemirnak vissza meg még párnak de senkinek,az kamu
2017. szept. 4. 18:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint itt mindenki apja, nagyapja, és minden férfi rokona illetve ismerőse gazdag és jóképű, jó tudni! :D
2017. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

En kitoltottem pszichológussal tesztet es sajnos tobb mint 90%ban introvertált vagyok :/ eselytelen hogy valaha odamenjek valakihez hulye meg nem vagyok hogy elvarjam hogy odajojjenek hozzam mikor a legkisebb jelet sem mutatom hogyha erdekel valaki..

Szerintem akinek jo beszelokeje van es konnyen eltud csevegni barkivel nemtol / kortol független annal lehet barátnője.

18d

2017. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ismerek ragyás gyereket,annak is van nője,mert tudja lökni a sódert,elő tuggya adni a lazát
2017. szept. 4. 18:08
 9/24 A kérdező kommentje:
szóval az ide irogatók vagy kamuznak,vagy nemtudnak beszélgetni
2017. szept. 4. 18:09
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

" tuggya"??? :O


Látom, takarodj vissza az iskolába! Tanulj meg magyarul helyesen írni!!!!

Vagy vegyek neked egy helyesírási szótárt?

2017. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!