Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan 24 éves lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 24 éves lány, aki eddig 0 Ft vagyont épített, az hogy várja el egy 28-33 éves férfitól, hogy legyen felépített élete?

Figyelt kérdés

Elvárja, hogy legyen saját lakása, autója, jól fizető stabil diplomás állása, és megtakarított pénze is.

Miközben a csaj, egész életében annyit tett le az asztalra, hogy elvégzett egy teljesen értelmetlen "egyetemi" szakot, legalább is annak csúfolják. És most elvégzi annak az értelmetlen szaknak a még értelmetlenebb MSc-jét. Az oktatás színvonaláról annyit, hogy még egy olyat is átengednek aki olyan szinten van matekból, hogy egy négyzet területét sem tudja kiszámolni, szakmai tudást semmit nem ad, és mindössze egy vizsgája volt, az is könnyű (a többi tárgyat megajánlott jegyként megkapták jelenlétért vagy zh alapján).

Meg is látszott, hogy mennyire nem kapkodnak ilyen "szakember" után, mivel Budapesten sem ajánlott neki egyetlen cég sem egy büdös fillért sem a nyári gyakorlat alatt. Örülhetett, hogy ingyen dolgozhatott, nyomtatott, takarított, kávét főzött, wc-t pucolt stb. és ez volt a "szakmai gyakorlata". Komoly.


Egy ilyen nőnek aki mindössze ennyit tudott letenni az asztalra 24 éves korában, az miért várja el, hogy egy nála nem sokkal idősebb pasinak, már ennyi sok egzisztenciája legyen? Mennyire jogos ez az elvárás manapság?



2018. jan. 30. 15:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

"Egyébként ki ő neked, hogy ennyire törődsz az elvárásaival? A szerelmed? "


Kétlem. Inkább egy visszautasított pasi.

2018. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Mindig lesz kereslet a bugyuta nőkre is, ha csinosak. Ez nem az őhibájuk, ez a férfiak gyengesége, hogy puncit lát benne, nem egy emberi lényt, akinél, ha jobban végignézne, rájönne, hogy nem üti esetleg azt a szintet, amit kellene.
2018. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha a korunkbeliek közül válogatu k, az a bajotok. Ha az idősebbek közül (én speciel 20 éves korom óta rakom félre egyetem mellett kb minden megszerzett forintomat lakásra meg később az elindulásra), akkor az a bajotok, hogy elvárjuk, hogy tartson az illető ott, ahol egy harmincasnak illik.


Döntsétek már el, mi az aktuális kínotok!

2018. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
28%

:D Mintha csak én magam tettem volna fel a kérdést. Nyugi, bro! Tőlem már 20-21 évesen saját lakást, saját új autót vártak el. Annyira bírtam a húszas éveimben, hogy éppen csak kiröppentem a szakközépiskolából, azonnal számon lett rajtam kérve, hogy hát hogyhogy még otthon lakok. WTF! 20 évesen!!! Bocsánat, hogy létezek.


Szóval az egyáltalán nem probléma, ha egy nő 30 éves koráig mindenféle baromságokra elpazarolja az idejét, otthon lakik, mert apuci-anyuci vállalkozásból tartja fenn magát, eljár vásárolgatni, szórakozgatni, munkát kerülni (ja igen, otthon segít apucinak, anyucinak a vállalkozásban címszóval, ami nagyjából kimerül a vécépucolásban, padlófelnyalásban, kiszellőztetésben, kutyasétáltatásban), de egy 20 éves srácnak legyen minimum háromgyermekes családalapításra elegendő komplett equipmentje a minőségi felszereltségű családi háztól kezdve egészen a felső-középkategóriás frissen a gyárból kigurult autóig. A csúcsfizetést, a hobbimotort, a hobbiquadot, a kéthavonta megejtett nyaralásokat, a drága hobbikat meg sem említem. Hát persze, meg ahogy Manci néni elképzeli...


Egyébként azt már észrevettem a nőkön, hogy baromi hitelesen elő tudják adni magukról bámulatos karrierként ábrázolva a nagy semmit, ahogy végiglébecolták a húszas éveiket.

2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Mint már itt valaki leírta, kereslet/kínálat, ennyi.

Amíg a hapik olyan hülyék, hogy boldogan kivásárolják az ilyen lánykákat a szülői ház kisszobájából, addig persze, hogy vannak elvárásaik. Mindig akad vevő.

2018. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szíve joga elvárni azt, amit csak akar.
2018. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A sült galambra bárki vàrhat.
2018. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
A pasi keresgéljen a saját korosztályában, és akkor nem lesz gond, hogy a lány még tanul. Ja, hogy a fiatal csajszi kell? Hát akkor álljon sorba érte.
2018. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
27%

Így van!


Álljon sorba érte.

Mert a magyar 20+ nők akkora k.urvák, hogy azt se tudják melyik gazdag 60+-sal feküdjenek le aznap.

Gratulálok nekik innen is.

Fekete Afrikában is értékesebb nőkkel találkozni, mint itthon. Komolyan mondom, ha nem kéne néha hazajönnöm baromira boldog lennék. Ahogy le kell szállnom a repülőről rögtön a hányinger kerülget.

2018. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Akkor menj Afrikába. Senki sem kérte, hogy itt maradj. Nem a víz a hülye, ha a kavsa nem tud úszni.
2018. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!