Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem szeret ismerkedni ha amúgy szimpatikus lenne neki a férfi?

Figyelt kérdés
Pl interneten, rögtön ràvàgjàk hogy nem akarnak ismerkedni, mert sok az infantilis, pedig nem kellene általánosítani, hisz vannak olyanok is akik ugyanúgy tetszhetnek nekik mint ha élőben leszolitja őket valaki.
2018. jan. 30. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Csupan azert amiert ha mondjuk 10-bol 8-9x vakvaganyra futsz, ugy nem szivesen csinalod tovabb. Ennyi az emberi oka...
2018. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Te keresel a kukából ételt magadnak? Pedig néha oda is dobnak ki teljesen friss, csomagolt cuccokat.
2018. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Félnek a csalódástól, bizalmatlanok...
2018. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de én is jobban szeretek élőben, mint neten.
2018. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Mert tök mindegy, szimpatikus-e valaki vagy nem, minden jogom megvan arra, hogy ne ismerkedjek vele, ha én nem akarok vele ismerkedni :D És kész :D Ennyi.

Ha nekem az internet tabu, akkor tabu lesz akkor is, ha a jóisten ír nekem. És meg se kell indokolnom. Így döntöttem és kész.

2018. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Jobban örülnek 100 rajongónak és nem akarnak egy srác mellett elköteleződni.


Sunshinedoll elolvastad a kérdést? A kutya nem kérdezte, hogy mihez van jogod. A MIÉRT volt a kérdés.

2018. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zárkózom el az internetes ismerkedéstől, de valahogy jobban szeretem, ha nem direktben ismerkedésnek indul egy ismeretség, amiből több lesz. Ha már más minőségben ismerem a másikat, akkor nincs olyan, hogy az elején direkt a legjobb formánkat akarjuk mutatni, és takargatjuk a kellemetlen dolgokat (akár egy akaratlan szellentést is).
2018. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként sunshinedoll baromira nem szeretlek, szóval kellett a francnak írnod...
2018. jan. 30. 21:20
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Pedig Napfeny-hercegno tokeletesen leirta, mi a helyzet. Nem ismerkedik, az inkdok, csak!


Nagyjabol ez szokott lenni, szoval ne szivd mellre, nem erre az eletmodra van kalibralva egy no, de meg egy ferfi se igazan.

Ha kicsit is csinos vagy folyamatosan mindenki ismerkedni akar veled, mig ha csak visszamegyunk 100 evet, egy lany akkoriban valaszthatot 20-30 falubeli kozul, abbol tudott szelektelni a tobb szazbol sokkal nehezebb.

2018. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
napfénybaba...nem napfény hercegnő..bár ő esetében inkább hencegnő...
2018. jan. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!