Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felénk vagyok, bátortalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felénk vagyok, bátortalan és visszahúzódó akkor nekem sohasem lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Előfordulhat az, hogy valakinek így is szimpatikus legyek? Sajnos egyáltalán nem tudom kimutatni az érzelmeimet. Teljesen elvesztettem a reményt. 19/F

2018. febr. 1. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet párkapcsolatod. Hogy ne lehetne?
2018. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
19 évesen még nekem sem volt, nyugi. Én is inkább reményvesztett voltam, mint egy magabiztos szívtipró... aztán egyszer megtört a jég, lett egy tapasztalt csajom, onnan már minden egyszerűen ment nőfronton. Csak légy türelmes...és nyitott
2018. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyáltalán nem vagyok nyitott mert kevésnek érzem magamat a lányokhoz.
2018. febr. 1. 08:59
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Aztán mire vársz? Hogy megszólít az álomnő és elhív randira? Növessz cerkát és kezdj el csajozni.
2018. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
19 évesen még nekem sem volt, nyugi. Én is inkább reményvesztett voltam, mint egy magabiztos szívtipró... aztán egyszer megtört a jég, lett egy tapasztalt csajom, onnan már minden egyszerűen ment nőfronton. Csak légy türelmes...és nyitott
2018. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen hogy hogyan kell csajozni.
2018. febr. 1. 09:03
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
#6 Tehát nem a félénkséggel van baj, hanem a hozzáállással, rosszul fogalmaztál a kérdésben. Simán lehet párkapcsolata valakinek attól, hogy félénk, de ha emellett tehetetlenkét is játszol, nem vagy hajlandó próbálkozni sem, mert mindenre ráfogod, hogy “félénk vagy”, az már más probléma. Nem muszáj szuper-bátorként feltűnnöm ahhoz, hogy megfogjak egy csajt, viszont a próbálkozás az alap. Ha nem is próbálkozol akármivel-bármivel, akkor tényleg nincs mit várnod:)
2018. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kevésnek érzem magamat a nőkhöz és legbelül pedig tudom előre a kudarcomat.
2018. febr. 1. 09:49
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Balázs, Te vagy az?


Hiába teszed fel minden nap többször ezt a kérdést.

Ugyan azokat a válaszokat fogod kapni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt már 365 válasznál jársz, ennél több segítséget itt nem fogsz kapni.

2018. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha félénk és bátortalan vagy, akkor simán lehet, sok lánynak bejön.

Ha viszont nem tudsz kommunikálni és kimutatni az érzéseidet, akkor kizárt.

Fejlődj.

2018. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!