Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha azért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azért nem volt még párkapcsolatom, mert nem olyan lányoknak kellettem eddig, akik nekem tetszenek, ezt eltudnátok fogadni?

Figyelt kérdés
Szeretnék komoly párkapcsolatot és csak egy valakivel szeretném kiélni magam, nem tekintem a nőket levadászható trófeának. Ma lettem 28 éves felfoghatatlan mennyire repül az idő, kisebb koromban azt hittem, hogy ilyenkor már házas ember leszek.
2017. dec. 14. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha a tapasztalatlanság nem látszik rajtad, akkor igen.
2017. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Te is:

A reptéren várod a hajót egy villamosjeggyel a kezedben.


Mégis: kinek kellene ezt elfogadni? A kutya nem jön össze veled azok közül, akik után te csorgatod a nyálad.

Ne aggódj: pár év, és nem kellesz senkinek.

2017. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Simán elfogadható. Nekem 20 évesen lett először barátom, aki kérdezte is hogy hogy nem volt eddig senkim, én meg mondtam neki, hogy akik velem akartak összejönni azokkal én nem akartam. Szóval nem lenne ebből gond.


De tény hogy örökké nem váhatsz az igazira, mert tényleg egyszer csak azt veszed észre, hogy megöregedtél.


Ismerkedj bátran, nem kell hogy mindenkit ágyba vigyél, csak annyi, hogy aki igazán tetszik neked, annak udvarolj, próbáld megszerezni. Annak hogy pont egy olyan lány hullik az öledbe, aki tökéletes lehet számodra, elég kicsi az esélye. Úgyhogy neked kell tenned ez ügyben.


Olyanokkal is barátkozhatsz, összejöhetsz, akik talán elsőre nem tűnnek az igazinak, de lehet hogy egy kis együtt töltött idő után másképp fogod látni őket, és minél több tapasztalatot gyűjtesz, úgy fognak az elvárásaid is változni.

Nem azt mondom hogy vidd lehjebb a lécet, meg hogy akárki jó, csak legyen valaki, hanem hogy aki jónak tűnik, de mégsem érzed azt a szikrát, annak is adhatsz egy esélyt, mert nem tudhatod.


Sok sikert! :)

2017. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#4 Ha lehetőségem van akkor szoktam ismerkedni. Viszont, ha megismerkedek valakivel neten és élőbe nem találom szimpatikusnak akkor nem látom több értelmét, mer. Voltam fent egy ideig előfizetéssel volt egy pár találkozásom, de élőben egyik sem volt szimpatikus. Nem a tökéletest keresem, mert nincs ilyen és nem kell, hogy tip-top legyen csak annyi, hogy tetszen. Szomorú vagyok, hogy nem akar összejönni sehogy se igaz nem sokat járok el, de nem szoktam mindig otthon lenni
2017. dec. 14. 11:25
 5/23 A kérdező kommentje:
Hoppá félkészen elküldtem lehetne szerkesztés gomb!
2017. dec. 14. 11:26
 6/23 A kérdező kommentje:

Tehát nem látom értelmét, mert ha kezdetben se tetszik akkor szerintem csak erőlködés lenne az egész és nem lennék mellette boldogabb. Általában neten próbálok ismerkedni, mert nagyon nincsenek olyan programok amik érdekelnének és egy igazán jó barátom van és vele nem szoktam sűrűn találkozni.

Én nem várom azt a szikrát, hogyha tetszik a csaj akkor összejönnék vele, de ha nem vonzó akkor nem akarom húzni az idejét.

2017. dec. 14. 11:29
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

Jajj, bocsi.

Igeeeen, peerszeee, minden nő álma egy tapasztalatlan és válogatós 28 éves. Főleg ha jómaga nagyon szép, és válogathat a normális férfiak között.

Így már jó?


A fiatal, szintén tapasztalatlan lányok pont a tapasztalatot keresik egy 28 éves, érett férfiban.

Egy 25+ nő pedig nem azért akar pasit, hogy tanítgassa. Valószínűleg már családot szeretne. Ezt nem fogja bevállalni olyannal, aki két év múlva félrekúr, puszta kíváncsiságból.

Egyébként bármiben lefogadom, hogy egy olyan nő neked nem kell, akinek volt már kapcsolata. "Használt". Nyertem, ugye?


A rossz hír az, hogy ahogy telik az idő, úgy lesz exponenciálisan egyre nehezebb párt találnod.


Mindenki elfogadja, hogy neked ezért nincs nőd. Mindenki úgy éli az életét, ahogy jól esik.

Csak kezdj barátkozni a gondolattal, hogy lehet, hogy egyedül is maradsz.

2017. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi miatt, nem igazán fogadják el. Kamuzni, vagy ködösíteni kell, elterelni a témát erről. Utólag se szabad máshogy, mert én az első barátnő szerűséggel már mindent csináltam, már napi sok "szeretlek"-et kaptam, majd mikor beszéltünk elmondtam őszintén mi volt, és többek közt ez jelentette a vég kezdetét (meg az hogy nem akarok menőbb kocsit, nem feltűnősködöm, túl kedves, és törődő vagyok, nem látszom eléggé alfahímnek, stb)
2017. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Milyen társat szeretnél?

Érdekel, hogy mik azok az elvárások, amiknek eddig egy nő se tudott megfelelni.

2017. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#7 Ilyen provokativ g..ket írtani kéne, mint téged. Tudod, ha élőben lenne velem valaki kérdés nélkül bevernék neki egyet. Kár, hogy az ilyen férgeket, mint téged nem gyilkolják jobb világot élnénk.
2017. dec. 14. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!