Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves férfiak! Ha egy nő könnyűvérű, az nálatok kizáró ok párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Mit jelent számotokra az, hogy könnyűvérű?

2018. febr. 3. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ. Ha hiper izgalmas nő, akkor lehet nem tudnék kikeveredni belőle. Viszont ha még ezen túl is nagyon kötődnék akkor lehet rossz lenne nekem. Nem tudom.


De ez általában nem így történik, hogy az elején ezeket megbeszélik a felek.

2018. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Számomra azt jelenti, hogy fűvel-fával kacérkodik, és le is fekszik. Én társat keresek nem ribizlit.
2018. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nőként egy könnyűvérű pasi is kizárt lenne kapcsolatra, fordítva is sokaknál kizáró ok.
2018. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Maximum kotonnal. Maximum egyszer. Tökéletes trófea.
2018. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Nem feltétlenül kizáró ok de az őszinteséget elvárom.A párkapcsolati szabályok a 2 fél közös megegyezésén alapulnak.

Vannak akiknek az is gond ha csak baráti szinten is de van a párjának ellenkező nemű ismerőse,vannak akiknek a nyílt kapcsolat sem elítélendő.

2018. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Kövezzetek meg érte, de nálam igen. Volt kettő ilyen barátnőm. Az egyik "becsületes" volt, ő megmondta hogy ő ilyen fajta és tovább akar lépni rajtam. A másik meg csak simán összefeküdt mindenkivel.
2018. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
#4 Bírom az ilyen pasikat, könnyűvérű nőt nem akarnál, de közben te is kefélgetsz összevissza.
2018. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
#6 Miert koveznenk meg? Csak tudod hogy mit akarsz es ehhez ragaszkodsz is.
2018. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Ez az, vannak privilégiumok, amik csak a pasikat illetnek meg. 😂 A könnyuveruségnek is vannak fokozatai. Egy bizonyos szintig még izgatna is. Ha tudom, hogy nem megy el a vegsökig.
2018. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva én még nem találkoztam olyan könnyűvérű nővel, akinek rendben lett volna az önértékelése. Szerintem kevés van közöttük, aki inkább a saját élvezetéért szexel mindenkivel, mint aki a szeretetéhsége miatt szolgálja ki mások szexuális igényeit.
2018. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!