Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit értetek "szikra"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit értetek "szikra" alatt?

Figyelt kérdés
Ill.az alatt, hogy nincs szira.Amikor arról beszéltek,hogy nincs meg a szikra, pontosan mit vártok egy férfitól,hogyan kellene szikrát csinálni?
2018. febr. 3. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csomó értetlen és hazug ember van itt, akik férfiként akarják ezt megválaszolni, pedig nem nekik szólt a kérdés.


Ha nincs meg a "szikra", nem lehet csinálni. Volt olyan, hogy brutálisan helyes férfival alakulgatott a dolog, órákig tudtunk sétálni és tök jól elbeszélgettünk, de egyszerűen mégsem éreztem iránta semmit. Egyszer megcsókolt, de konkrétan szörnyű volt, iszonyatosan bénának éreztem, semmit nem váltott ki belőlem. Ott vége is lett, maradtunk barátok inkább.

Nem én vagyok a szemét, aki kivágta, mert rosszul csókol, mert más nem érzékeli rossznak, azóta felesége van és egy gyönyörű kislánya.

2018. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy írtatok, vsak még mindíg nem világos, hogy tufok szikrát csinálni
2018. febr. 3. 21:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz szikrát csinálni. Az vagy jön, vagy nem. Nem te tehetsz róla. Ez ösztönös hogy vonzódunk valakihez vagy sem. Sokszor illat alapján eldől hogy bejön vagy sem.
2018. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az öngyújtóban működik a piezzo,illetve nem kopott el,nem esett ki a tűzkő,akkor van szikra,ha nem működik a piezzo,kiesett a tűzkő,nincs szikra. Kémia: Mondjuk az "értelmesebb" háziasszonyok összeöntik a sósavat a hypo-val wc tisztításhoz,akkor klór-gáz keletkezik,működik a kémia,hiszen a két anyag reakcióba lép egymással. Összeöntünk két pohár vizet,nem történik semmi,nem működik a kémia.
2018. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kívánom az adott pasit szexuálisan. Ezen nem lehet változtatni.
2018. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!