Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok! Most őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Most őszintén, mekkora sor áll értetek?

Figyelt kérdés
Most a gyengébb jelölt pasikat, akiket amúgy nem vesztek férfiszámba, azokat is számoljuk bele. Hány férfi az összesen, akikről pontosan tudod, hogy akár komoly kapcsolatra is bármikor meg tudnád kapni? - (nem csak szexkapcsolatra, az a szám majdnem végtelen minden nőnél)
2018. jan. 16. 16:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Bocsika, de aki nem felel meg, az hiába is akar bármit, nem senki csak azért, hogy legyen.
2018. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

Ennek a kérdésnek mi értelme? Bármit is írunk le, te nem fogod elhinni és továbbra is a kitalált elméleteidet fogod mindenbe belelátni.

23/N

2018. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Hogy el vannak itt tájolódva az emberek.
2018. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%

Kiváncsi vagyok melyik lesz az első

100%-ban hasznos válasz.

2018. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Egy olyan embert tudnék mondani, aki - ha én is vevő lennék rá - el tudna velem képzelni kapcsolatot. És kettő olyat, akivel minimum randizgatásig el lehetne jutni, ha nem lenne párom. Hogy mi alakulna belőle, az persze kérdéses.
2018. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Nálam most a sarki zöldségesig áll a sor.
2018. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Egyet értek #1-el. Az a kategória, akit “bármikor megtudnék kapni”, anélkül hogy én különösebben tennék érte, azok a kétségbeesett, papucska lúzerek lehetnek:D Azzal meg mit érnék?

Egy jó kapcsolatért meg küzdeni kell kicsit, mindkét részről.


Az a “sor” aki akar valamit, miközben én nem figyelek rájuk, annak semmi jelentősége. Mégis miféle sorrol beszélsz kérdező???? Nem a pékségnél vagyunk, ahol sorba állnak az árúért. Olyanok hiába állnak sorba, akik sosem fognak érdekelni egy illető lányt. Tehát szerintem is értelmetlen kérdés.

2018. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

y=e^x



A világon minden férfi előttem áll sorba, aki valaha élt, és aki még meg sem született. Nincs kivétel. Nincs akkora szám a világon, ami kifejezheti, hogy mekkora a háremem. Hatalmamban állna leigázni a világot, de egyelőre megkönyörültem rajtatok.

2018. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
12%

"Kiváncsi vagyok melyik lesz az első

100%-ban hasznos válasz."


Most garantálom neked, hogy ilyen nem lesz, mivel gyorsan nyomok minden válaszra egy piros kezet. muháháhá

2018. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%
Kivéve a nyolcast, mert az egy remek válasz. :D
2018. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!