Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni fiatal lányként az egyetemen?

Figyelt kérdés

Magas, vékony alkatú vagyok, hosszú, szőke hajam van, sokak szerint szép vagyok. Budapesten járok egyetemre (orvosira), emellett alkalmanként dolgozni is szoktam, ha épp van időm. Barátnőim szerint kedves és segítőkész vagyok, talán egy kicsit félénk, de ha valakivel már régóta ismerjük egymást, akkor jól el tudunk beszélgetni. A fiúk/férfiak mégsem keresik a társaságomat, nem tudom mi lehet a probléma velem. Mit tanácsoltok? :)

20/L



2018. febr. 5. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Óóó, de nagyon sajnállak. Ja, nem.
2018. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

Mert a magas szőke csaj itt az egzotikum és el se tudják képzelni,hogy valaki nem happolt el előlük.


Ha vannak az egyetemen cserediákok,ismerkedj velük,egy olasz vagy egy spanyol,vagy egyéb dél-európai fazon rögötn rád repül,míg egy magyar pasi csak egy helyben fog pötsörészni.

2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én oda tanulni jártam. De ha felmész társkeresőre első nap kapsz minimum 50 mailt.
2018. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!