Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Hónapok óta beszélgetek itt egy lánnyal nap mint nap. Igazából már pár hét után rátaláltam facebookon, és kinézetre nem tetszett. Ennek ellenére rendre írtunk egymásnak, nem is tudom miért. Csak jól esett leírni valakinek hogy mi történik az életemben, valaki legalább elolvassa. Egy nagyon rendes lány, de nem az esetlem se kinézetre, se belsőre. A baj hogy én viszont megtetszettem neki úgy, hogy azt se tudja hogy nézek ki. Nem tudom mit tegyek, sajnálnám ha most hitelen nem írnék már neki és hiányozna is.
2018. jan. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
???
2018. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudja hogy nézel ki, akkor csak belsőleg tetszel neki.
2018. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy katasztrófa vagyok jelenleg belsőleg is, nem értem mi tetszet bennem.
2018. jan. 3. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20-on évesek.
2018. jan. 3. 23:30
 6/6 omba ***** válasza:
Most akkor mi is a bajod?
2018. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!