Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőt valóban hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőt valóban hidegen hagyja az alacsony pasik?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőként kérdezem, ugyanis elég régóta követem figyelemmel a fórumot és kisebb-nagyobb megszakításokkal, de mindig lehet egy-egy alacsony pasi kérdését olvasni, akinek ezen a téren kudarcélményei vannak. Félve bevallom, de igazából nekem sem jönnek be a túlságosan alacsony férfik (174-176 alatt) pedig én nem is vagyok magas (166), viszont eddig azt gondoltam ez biztos csak az én egyéni preferenciám. Azonban kicsit kezdek elbizonytalanodni, hiszen - habár van egy-két ismerősöm, akinek ilyen tipikus 170 körüli férje van - de valóban igaz, hogy a legtöbb pasi egy bő 10 centivel minimum magasabb a párjánál. Csak azért érdekelne, mert a munkahelyemen is van 1-2 alacsony pasi és valahogy mindig olyan furán viselkednek a női kollégákkal és kíváncsi vagyok, hogy bennük is lehet valamiféle frusztráció. Nekem a párom 178, hangsúlyozom, sosem volt szempont, hogy minél magasabb legyen, mert nagyon aranyos, helyes, sportos srác, de tudat alatt lehet nem lett volna opció, ha mondjuk csak 170 lett volna. Szerintetek az alacsony pasik aggodalma/frusztrációja összességében mennyire megalapozott?

2018. febr. 11. 19:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%
Nekem mindig magasabb barátaim voltak (én nőként is 178 magas vagyok). Most viszont nemrég megismerkedtem egy nálam kb 10 centivel alacsonyabb férfival, és egyáltalán nem zavar a magassága. Nekem nem ettől lesz férfi, hanem attól, hogy soha ilyen jól nem éreztem magam senkivel se. Csodás személyisége van, kedves és figyelmes. Persze, magasabb vagyok, de mégse a vállamig ér és ennyi nekem "elég" is. :)
2018. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#19 vagyok. Puszta kiváncsiságból kérdezem, hogy ki annyira álszent, hogy a SAJÁT válaszát is lepontozza? :D
2018. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!