Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőt valóban hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőt valóban hidegen hagyja az alacsony pasik?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőként kérdezem, ugyanis elég régóta követem figyelemmel a fórumot és kisebb-nagyobb megszakításokkal, de mindig lehet egy-egy alacsony pasi kérdését olvasni, akinek ezen a téren kudarcélményei vannak. Félve bevallom, de igazából nekem sem jönnek be a túlságosan alacsony férfik (174-176 alatt) pedig én nem is vagyok magas (166), viszont eddig azt gondoltam ez biztos csak az én egyéni preferenciám. Azonban kicsit kezdek elbizonytalanodni, hiszen - habár van egy-két ismerősöm, akinek ilyen tipikus 170 körüli férje van - de valóban igaz, hogy a legtöbb pasi egy bő 10 centivel minimum magasabb a párjánál. Csak azért érdekelne, mert a munkahelyemen is van 1-2 alacsony pasi és valahogy mindig olyan furán viselkednek a női kollégákkal és kíváncsi vagyok, hogy bennük is lehet valamiféle frusztráció. Nekem a párom 178, hangsúlyozom, sosem volt szempont, hogy minél magasabb legyen, mert nagyon aranyos, helyes, sportos srác, de tudat alatt lehet nem lett volna opció, ha mondjuk csak 170 lett volna. Szerintetek az alacsony pasik aggodalma/frusztrációja összességében mennyire megalapozott?

2018. febr. 11. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Milyen jól meghúzta a határt a kérdező:

"túlságosan alacsony férfiak (174-176 alatt)", ezzel éppen csak annyival lőtte be a párja magassága alá (178), hogy ne érhesse az a vád szíve választottját hogy ő is egy töpszli.

beszarás :DD


Ez a magasság mizéria a nőkben nagyon mélyen gyökerezik. Ezt viszont ki lehet használni, mert ha egy nálad magasabb nő téged választ akkor tudod hogy biztosan szeret mert a millió éves ösztön alul maradt veled szemben.

2018. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
"Ezt viszont ki lehet használni, mert ha egy nálad magasabb nő téged választ akkor tudod hogy biztosan szeret mert a millió éves ösztön alul maradt veled szemben." - Vagy csak azt jelenti, hogy nem sírsz folyton a magasságod miatt.
2018. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%

A valódi világ és a gyakoris vélemények erősen eltérnek.

Sokkaal több alacsony férfit látni barátnővel, mint amit a gyakoris válaszok alapján várna az ember. És a női válaszokat is beleértve.

A válaszok alapján 170 centis férfi szinte senkinek sem kell. Ezzel szemben a valóságban ahogy azt a #3 válaszoló is leírta naponta több okyan párt is látni, hogy a nő a magasabb.


Ebből két következtetést lehet levonni:


1) az itteni alacsony pasiknak nem a magasságuk miatt van hátrányuk, hanem a komplexusok miatt.


2) majdnem az összes itteni nő is néhány kivételtől eltekintve azt írja, hogy esélytelen. Közben meg az utcán mást látni.


Mindkét fél nagyrészt itt fantáziál, valódi "eredmények" nélkül.

2018. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
168 cm vagyok, ezzel a magassággal nem volt probléma soha, hogy magasabb-e a férfi, nem is volt ez téma nálam, de most van egy, aki helyes, jófej, humoros, de kb egy magas velem, talán lehet alacsonyabb is. Hát... elbizonytalanít mikor szemtől szemben állunk és kiütközik a különbség.
2018. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nincs bajom azzal, ha valaki alacsony, csak tőlem ne legyen alacsonyabb.
2018. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#11: Pedig ha hiszed ha nem, a kedvesem a maga 178 centijével simán átlagos magasságú, mert ha jól tudom a magyar férfiak átlagmagassága olyan 176-175 körül van. Legalábbis ezt olvastam egy hvg-s cikkben. 175 alatt pedig szerintem simán lehet már egy pasit alacsonynak nevezni, különösen abból kiindulva, hogy elég kevés ennél alacsonyabb pasival szoktam találkozni.
2018. febr. 12. 00:18
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 kérdező, szerintem nem értetted meg a #11 mondanivalóját...


Egyébként ha nem 178 hanem 176 lenne, akkor mi lenne? :D

2018. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
180cm alatt nem tudok férfiként tekinteni rá, ez az igazság.
2018. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

"kiderült mennyire jó fej, vicces, intelligens, stb, nem került ki abból a dobozból egy pillanatra sem, mert képtelen voltam rá bármilyen szikrányi szenvedéllyel gondolni a magassága miatt."


"Észre sem vettem az alacsony pasikat olyan jelentéktelenek voltak számomra."


" tekintélyt parancsol az alacsony meg csak átlagos"


"nem szívesen veszek fel mellette magassarkút"


"most van egy, aki helyes, jófej, humoros, de kb egy magas velem, talán lehet alacsonyabb is. Hát... elbizonytalanít"


"180cm alatt nem tudok férfiként tekinteni rá, ez az igazság."


Ez csak néhány NŐi válasz ennek a kérdésnek a válaszaiból idézve.

Van még sok ilyen kérdés ugyanilyen NŐi válaszokkal. Azt meg sem említve, ahol kifejtik, hogy aki alacsony annak biztos komplexusa is kell hogy legyen - szép önigazolás és mentség, nem igaz?


Ezek után különösen visszatetsző "komplexusokkal" és "sírásokkal" mentegetőzni és takarózni.

Ismétlem, ezek női a NŐI vélemények!


Az alacsony férfiakban ez NAGYON mély sebeket ejthetnek, lerombolják az önbizalmukat, önbecsülésüket. Teljesen megalapozottan lesznek frusztráltak és keserűek.

Erre gondoljatok, amikor a felszínességeteket álszent módon "komplexusok", "ösztönök", "magassarkúk", "biztonságérzet" és más baromságok mögé rejtitek. Mert ezek egyike sem megalapozott - kivéve a komplexusokat, amiket viszont pont TI idéztek elő.


Az külön egy másik téma, hogy megy a viszont tényleg megalapozatlan sírás a női részről, hogy miért nincsenek normális férfiak.

Félre értés ne essék, alacsonyból is van normális és sheggfej, ahogy magasból is. De nem fog minden nőnek normális ÉS egyúttal magas férfi jutni, mert egyszerűen nincs annyi. Ezért ők beérik a magassal, de sheggfejjel. Ezt IGAZOLJÁK az itteni női kérdések, vitathatatlan. Viszont a normális DE alacsony férfiak meg nem kellenek. Mielőtt jönne a védekezés, és hogy a viselkedésük miatt olvassátok el csak újra a TI valaszaitokat, amit idéztem.


Ha egy olyan alacsonyabb férfi, akinek EDDIG a kinti életben nem voltak önbecsülési és őnértékelési problémái és ment is neki a csajozás, ezeket a NŐI válaszokat elolvasva könnyen elbizonytalanodhat.


Hozzáteszem, nekem nincs ilyen problémám szerencsére - és tényleg szerencsére! Ezt csak azért bocsátom előre, mert az itteni gyakorlat szerint úgyis a személyemre fog terelődni a szó.


Legalább álszentek ne legyetek!


Természetesen tisztelet a NAGYON csekély számú kivételnek, aki nem felszínes vagy legalább őszintén vállalja a felszínességét és nem magassarkúval takarózik.

2018. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19:

A közösségi média minden területén kellene hirdetni ezeket a mondatokat, annyira korrekt és reális. Csak sajnos a nőket sosem fog meghatni bármilyen őszinte és lényegre törő objektív vélemény. De ez már az én bajom.

2018. febr. 12. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!