Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Böngészik jelenleg olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Böngészik jelenleg olyan nő, aki követi Dr. Csernus Imre ajánlatait és mondjuk társat is keres (plusz pár hasznos idézet)?

Figyelt kérdés

A hitelesség ott kezdődik, amikor az általad kimondott értékeket a saját életedben is mered követni.


Amikor kifogások mögé bújsz, valójában elkezdesz magadnak hazudni. Ha pedig ezt teszed, akkor egy idő után elkezded nem szeretni magad, de folyamatosan átégsz attól, nehogy kiderüljön, hogy mennyire bizonytalan vagy, miközben sokan erősnek gondolnak. Emiatt elkezdesz játszmázni, mert mindenáron meg akarod győzni a másikat az igazadról, holott valójában elmenekülsz a felelősségvállalás elől, hogy mindezért igazából te vagy a hunyó. Ennek a folyamatnak az az eredménye, hogy már alig, vagy nem is szereted saját magadat sem.


Megalkuvás mindig belső bizonytalanságból, valójában önbizalomhiányból fakad. Mint ahogy a féltékenység is ugyanebben gyökerezik. Mert akkor vagy féltékeny, ha nem bízol abban, hogy te jó nő vagy.


Aki nem bízik önmagában, az rendszerint ugyanolyan önbizalom-hiányos pasiba lesz szerelmes.


Amikor kifogások mögé bújsz, valójában elkezdesz önmagadnak hazudni.


Az ismert közösségi portál semmi más, mint a rengeteg érzelmi feszültséggel élő, önmagát becsapó ember kompenzációs eszköze.


Az intelligens emberek egyik legnagyobb csapdája az okoskodás. Amikor a gyorsan jövő, irgalmatlanul erős érzést megpróbálják agyból kimagyarázni. Mert nem merik vállalni az érzéssel járó fájdalmat. Pedig változtatni csak akkor lehet, ha valaki kimondja azt, ami valójában van. Majd ezek után jön a kimondott fájdalmas dolgok elfogadása.


és végül...


Összességében, mi, pasik sokkal nehezebb helyzetben vagyunk, mint a nők. Úgy látom, hogy mivel egyszerűbb "állatok" vagyunk, egyszerűbb vezérelni minket előre és hátra, jobbra és balra, tehát egyszerűbb minket manipulálni. Jobban ki vagyunk szolgáltatva az érzelmi konfliktusok hiányos kezelése folytán jelentkező feszültségeknek, mivel ezt a részünket nem akarjuk fejleszteni.


2018. febr. 13. 18:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugye mint tudjuk Dr. Csernus Imre letette a praxisát. 25 év szerintem neki ajándéknak és szenvedésnak is elég volt, de biztos vagyok abban, hogy van aki ismeri a nők közül :)
2018. febr. 13. 18:37
 2/13 A kérdező kommentje:

*Egy idézet sajnos kétszer került bele:


Amikor kifogások mögé bújsz, valójában elkezdesz önmagadnak hazudni.

2018. febr. 13. 18:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!!!
2018. febr. 13. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Most ezzel mit kell kezdeni?
2018. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olvastam egy-két könyvét, hallgattam egy-két előadását, mondott jó dolgokat. De mi a kérdés?
2018. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdező bírja Csernust. Lányok ti is bírjátok Csernust?

31/f

2018. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Bírom Csernust, bár nem vagyok a célközönsége, az ő stílusa másmilyen embereknek használ, a tartalom viszont attól még tartalom marad.

Találtam hozzám passzolóbb szakembert nála, akinek jobban számít a szava számomra és szívesebben hallgatom az előadásait, szerencsére széles a repertoár...


Nem mondom, hogy nem bírom, de mást jobban bírok.

2018. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Párommal mind a ketten szeretjük Csernus Imre könyveit, előadásait. Párom kettőn, én még csak egyen voltam.


Jó a stílusa, nagyon hasznos dolgokat mond.


A doktor úr sokszor csak tükröt tart az emberek elé.


Mindenkinek vénásan adnám be Csernus Imre, Bagdi Bella, Almási Kitti, Szabó Péter munkásságát.

Akkor legalább nem lenne ennyi gyermeteg ésszel egymásra mutogató felelősséget nem vállaló nagy gyerek felnőtt ebben az országban.

2018. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon csípem. Néha tajparaszt a stílusa és sokszor megfoghatatlan kesze-kusza monológokat gyárt, amelyek inkább fárasztóak (a példa most pont nem az, de olvastam egy 4 oldalas cikket vele és egyszerűen se füle, se farka nem volt).

Vannak más pszichológusok, akik kézzelfoghatóbban tudnak tanácsot adni és nem ragozzák túl azt, ami fél mondatban is átadható (én az egyszerűség híve vagyok).

2018. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én rühellem, mert bunkó celebecske, aki összeírt pár könyvet - nettó bromság a zöme -, aztán a fél ország isteníti.
2018. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!