Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves, szinte világéletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, szinte világéletemben egyedülálló nőként normális, ha a jövőképemből kezd kikopni, hogy valaha lesz férfi az életemben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

normális!

én is így vagyok vele

jól megvagyok egyedül is, megszoktam, hogy nincs szükségem másra

arról meg kezdek lemondani, hogy valaki olyan szeressen belém aki tetszik is nekem és illik is hozzám mivel eléggé furcsa vagyok..

szóval igen, én teljesen meg tudlak érteni és nincs ezzel gond. nem vagy egyedül

2018. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

csak jelzem, hogy ezen állapot felléphet a másik nemnél is..


.. hogy neeem vagyegyedüül..

2018. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Na ezt is kúrogatja valaki, mégis hiányérzete van.
2018. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Normális = átlagos, szokásos, nem kirívó.

Ezen definíció mellet nem az. De senki se mondta, hogy muszáj normálisnak lenni minden téren. Ha így jó neked és nem csak önhitegetés, akkor nincs gond. De aztán ne 40 évesen jöjj rá, hogy ezt elszúrtad. Gondold azért át a dolgot.

2018. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nyugi
2018. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a beállítottsága:) de ez persze függ attól is hogy mennyire voltál sokáig párkapcsolatban(okban).


Elképzelheted egyedül az életed de ennek valami oka kell hogy legyen:)

Úgy érzed nem fog megfelelni senki? Nem akarsz alkalmazkodni, kompromisszumot kötni? Hiányozna a magány/egyedüllét? Vagy nagyon megbántottak, nem kezdeményeznek/te félsz kezdeményezni?


Sok dologtól függ:)

Minden korban találhat magának párt az ember, nyilván fiatalon nagyobb a választék mind csinos lányból, mind helyes fiúból (18-20-as évek-re gondolok).

Helyedben nem adnám fel, amíg ilyen ,,fiatal" vagy pont amiatt mert külsőleg vonzó pasit is kifoghatsz nagy eséllyel, 30-35 ön felül pedig általában (nem mindig) a jó pasik már gyerekkel rendelkeznek.

Olyankor pedig már picit nagyobb a kompromisszum mint 20-on évesen :)

2018. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Én elcsábítanálak, ha csinos vagy. 🙂 30F
2018. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4%
Minden ujjadra találnál egy férfit, ha észrevennéd azokat is, akik nem néznek ki tökéletesen.
2018. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
a férfi nő vonzalom nem így működik egészen. hogy csak vedd észre. hiába akarod, ha nem ugrik meg tőle a pulzusod.ami amúgy nem annyira a külsőn múlik.
2018. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érzem úgy, hogy én választottam volna a folyamatos egyedülállóságot. Hiába próbálkozom párt találni, nem sikerül.
2018. febr. 17. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!