Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 viszonzatlan szerelem után,30 évesen, hogyan tudnék pozitív maradni, bízni abban, hogy eljön még az igazi?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, és eddig 9 lány/nő iránt éreztem leírhatatlan vonzalmat, szimpátiát, de egyikkel sem jött össze. Volt, aki mással jött össze, ez a többség, akkor olyan is akadt, akinek eleve volt pasija, csak ezt később, vagy már tudtam(ha tudtam, akkor tiszteletben tartottam), vagy nem jöttem be az illetőnek, holott azért szánt rám időt.


Még két lányba tinikoromba, a szakközépben estem bele, egyiknek sem lett jó vége, elég gáz lett a vége. Az egyetemen három leányzóért voltam oda 5 év alatt, az egyikbe annyira, hogy majdnem lecsúsztam a diplomámról, majd a suli után belecsöppentem egy egyébként remek társaságba, ahol két nőbe is eléggé belezúgtam, de végül azokat sikerült leküzdeni. A nyolcadik hölgyet egy bálon ismertem meg, alakultak a dolgok, de végül inkább újra összeállt az exével, a kilencedik nőt pedig úgy ismertem meg, hogy az én utcámba költözött, és úgy ismerkedtünk össze. Viszont mondjuk ott kicsit lehet palira vett, mert futottam néhány kört, udvaroltam neki, majd elmondta, hogy hazajön a pasija Németországból, és felejtsük el egymást.


Az utolsó ilyen eset 9 hónapja történt, nagyon szar, mert időnként látom őket az utcán, a nő pedig mindig érdekesen, mélyen rám szokott nézni, de mintha már nem is ismernénk egymást. De talán picit most csökkennek az érzelmek az ő irányába. Most így, 30 évesen elgondolkodtam ezen. Hülyeség lenne csak a külsőre fogni, vagy valami más, nagyon kisarkítható dologra, de eléggé meg rémiszt ez a dolog, mert nagyon vágynék valakire, azonban belefáradtam ebbe az egészbe.


30F


2018. febr. 18. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

30 évesen marhára nem normális hogy gyakorlatilag ismeretlen nőkbe szerelmes leszel. Egy tinédzser szintjén vagy. Ami csak azért baj, mert életkor szerint már egyértleműen nem vagy az, és nagyon nem ezt várják el tőled a nők.


Ne foglalkozz azzal, hogy néz rád egy nő, akinek nem kellettél, ez is nagyon tinis. Azzal foglalkozz, akit érdekelsz.

2018. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az előttem szólóval! Törekedj egy rendes lánnyal arra, hogy megismerd, anélkül, hogy rajongani kezdenél egy “képbe”.
2018. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De meg ismertem őket, sokukkal több randim is volt.
2018. febr. 18. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Lassan már temeted is magad...30 éves vagy, ne ijedj meg ennyire. Semmiről sem maradtál le, attól, hogy nem vagy x éve kapcsolatban ennyi idős korodra, nem jelenti azt, hogy soha nem lesz senkid akivel komolyan tudnál tervezni.
2018. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, de én még csak 3 lányba voltam szerelemes 26/F.

Mind3at az egyetemen ismertem meg és több hónap eltelt mindegyik esetben, amíg beleszerettem.

Borzasztó érzés. A legutóbbit még mindig nem tudtam kiheverni.

Ezt csak az érti meg, aki átélt már hasonlót.

Így sehogy nem tudsz pozitív maradni, én sem tudok, pedig fiatalabb vagyok és kevesebb ilyen esetem volt.

Csak akkor fogsz pozitívabban állni a dolgokhoz, ha sikerélményed lesz ilyen téren, másképp nem megy, akármilyne hiper szuperül alakul a többi része az életednek.

2018. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Fiúk, relax! Egyikőtök sincs elkésve, ne görcsöljetek már rá ennyire.
2018. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már rég nem görcsölök emiatt, csak szimplán baromi szarul érzem magam.
2018. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha...és attól jobb bármi, hogy szarul érzed magad miatta? Nőként mondom, a humor lehet az egyik legnagyobb fegyveretek! De, ha mindig azt látni rajtad, hogy nem érzed jól magad, akkor nincs semmi, amivel meg tudnál nevettetni,mert olyan erőltetett hangulata lenne.

Pozitívan, hidd el, sokkal könnyebb úgy minden. Még barátnőt szerezni is.

2018. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem nagyon jó humorom van, többen megdicsérték már, meg alapvetően jó hangulatot teremtek egy társaságban, sosem esett nehezemre megnevettetni egy nőt. Több lány volt belémzúgva, mint amennyibe én voltam, a gond csak az volt, hogy sosem olyanba szerettem, aki engem szeretett, ez viszont mérhetetlen szenvedést okozott nekem, de sosem mutattam ki, elfojtottam magamban és csendben belül szenvedtem, néhány közeli hozzátartozót leszámítva senkinek nem fordul meg a fejében, hogy én akár egy percig is szomorú vagyok.
2018. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, bocs, nem ismerlek valóban, a legtöbb ember nem tud magában szenvedni, valamennyire mindenkire kiül a fájdalom, legalábbis az én ismertségi körömben.

Mondjuk egyáltalán nem irigyellek, hogy magadba fojtod, nem hiszem, hogy az nagy segítség. Mindenesetre akkor kitartás, szurkolok neked és a kérdezőnek, hogy minél előbb sikerüljön találni valakit, ami mellett jó lesz.

2018. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!