Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 viszonzatlan szerelem után,30 évesen, hogyan tudnék pozitív maradni, bízni abban, hogy eljön még az igazi?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, és eddig 9 lány/nő iránt éreztem leírhatatlan vonzalmat, szimpátiát, de egyikkel sem jött össze. Volt, aki mással jött össze, ez a többség, akkor olyan is akadt, akinek eleve volt pasija, csak ezt később, vagy már tudtam(ha tudtam, akkor tiszteletben tartottam), vagy nem jöttem be az illetőnek, holott azért szánt rám időt.


Még két lányba tinikoromba, a szakközépben estem bele, egyiknek sem lett jó vége, elég gáz lett a vége. Az egyetemen három leányzóért voltam oda 5 év alatt, az egyikbe annyira, hogy majdnem lecsúsztam a diplomámról, majd a suli után belecsöppentem egy egyébként remek társaságba, ahol két nőbe is eléggé belezúgtam, de végül azokat sikerült leküzdeni. A nyolcadik hölgyet egy bálon ismertem meg, alakultak a dolgok, de végül inkább újra összeállt az exével, a kilencedik nőt pedig úgy ismertem meg, hogy az én utcámba költözött, és úgy ismerkedtünk össze. Viszont mondjuk ott kicsit lehet palira vett, mert futottam néhány kört, udvaroltam neki, majd elmondta, hogy hazajön a pasija Németországból, és felejtsük el egymást.


Az utolsó ilyen eset 9 hónapja történt, nagyon szar, mert időnként látom őket az utcán, a nő pedig mindig érdekesen, mélyen rám szokott nézni, de mintha már nem is ismernénk egymást. De talán picit most csökkennek az érzelmek az ő irányába. Most így, 30 évesen elgondolkodtam ezen. Hülyeség lenne csak a külsőre fogni, vagy valami más, nagyon kisarkítható dologra, de eléggé meg rémiszt ez a dolog, mert nagyon vágynék valakire, azonban belefáradtam ebbe az egészbe.


30F


2018. febr. 18. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszi!

Biztos a te ismertségi körödben is van, aki magában szenved, csak ugye úgy elrejti, hogy nem is gondolnád.

Amúgy igazad van abban, hogy ez nem jó, mert alapvetően egészségügyi problémákat okoz, nekem nagyon súlyos gyomorbajaim lettek miatta. Ezért próbálom máshogy levezetni a rosszkedvet, pl. sporttal, világjárással...de ezek is csak pillanatnyilag enyhítik a fájdalmat, amit a társtalanság okoz.

Nem azt mondom, hogy egyfolytában párban kell lenni, néha még kifejezetten jó is lehet 1-2 év szünet, de ha valakinek soha nem volt ebbe szerencséje, 20-onX vagy 30 évesen soha nem élte át, milyen szeretni és szeretve lenni, annak ajánlhatsz bármilyen hiper szuper programot, akkor se fog tudni jó képet vágni a dolgokhoz.

2018. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, rajtam mindig segít, ha barátokkal töltöm az időt.

Engem is viselt már meg nagyon szakítás, viszonzatlan szerelem, csaltak is meg..szóval jutott ki a jóból bőven. Pár hétig padlón voltam aztán felkeltem onnan.

De, hogy kinek mi segít vagy mi nem, az elég egyéni dolog. Megoldás biztosan van, csak meg kell találni.

Habár alapvetően az ember társas lény, tudni kell magunkat jól érezni egyedül is.

Gondolom szörnyű nem ismerni a szeretni és szeretve lenni érzést, de van annál sokkal rosszabb is. Örüljünk annak, amink van. Barátok, család, munkahely, lakás, autó, mindegy. És bízzunk abban, hogy egyszer egy társnak is örülhetünk majd.

2018. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!