Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így össze jönnétek vele megint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így össze jönnétek vele megint?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel fél évig együtt voltam másfél éve. Ő szakított mert nem tudtam nagyon rendesen viselkedni, állandóan féltékeny voltam, hisztiztem mindenen.

Ő kb azonnal össze is jött egy csajjal, együtt voltak valameddig, azóta volt pár barátnője.

Nekem azóta egy hosszabb kapcsolatom volt, pár hónapra rá a szakításra. Itt én szakítottam. Nem voltak akkor már egyébként gondok a hisztikkel, stb.

Az a volt barátom felkeresett akivel fél évig voltunk együtt. Igazából nem is felkeresett hanem egy rendezvényen találkoztunk ahol ő pár barátjával volt én meg barátnőmmel.

Beszélgettünk már ott is, (akkoriban letiltott innen onnan) most viszont vissza tiltott és azóta nagyon jól el tudunk beszélgetni.

Sokkal kedvesebb, figyelmesebb lett, sokat változott ő is. És a környezetem tudja igazolni, hogy én is sokat változtam.

A koràbbi visslkedésem amúgy is önbizalom hiàny problémájábólmfakadtak. Ezzel mára már nincs gond.


A kérdésem az, hogy te a helyemben ha úgy alakul megpróbálnád vele újra?


Ha igen miért, ha nem akkor miért nem?


Köszönöm szépen a válaszokat!:)


21L



2018. febr. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, méghozzá azért, mert ez egy újabb esélye egy jó dolognak. :) Hajrá!
2018. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáljátok meg. Persze csak óvatosan, hagyd hogy az érzelmek formálják kettőtök kapcsolatát. Engedd hogy tényleg érezzétek egymásban a változást. És beszélgessetek sokat, nagyon sokat közben, keresd néha te is. Ugyanis az egyetlen gond a leírtak szerint csak az volt, hogy féltékenykedtél, gondolom ok nélkül.


Hajrá! :)

2018. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem működhet
2018. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
100%
Visszatilt, lol. Ha mindketten pozitív irányba változtatok, és más gond nem volt, miért ne?
2018. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretitek egymást
2018. febr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos...tudod az ember nyilván változik, fejlődik. Ha jó irányba, az szerencsés dolog. De az itt a kérdés, hogy ad- e egyáltalán komoly sanszot, hogy ezt bebizonyítsd. Nem tudom, mennyire lenne képes újra belédszeretni. Próbálkozz...
2018. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!