Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác 20 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác 20 éves korára nem feküdt még le senkivel az azt jelenti, hogy valami hiányzik belőle, amit miatt nem kell a lányoknak?

Figyelt kérdés
Helyes, magas, okos srác tényleg. Nem hittem el neki mikor elmondta, sajnos erre terelődött a beszélgetés témája, és nem volt menekvése. Hazudhatott volna, de inkább elmondta ezt. Nem tudom, hogy viccelt-e vagy sem, nekem elég fura. Azt tudom, hogy ő barátnőre vágyik, és nem csak úgy fűvel-fával, de akkor is. Ennyi ideig nem találta meg a szerelmet, így, hogy a lányoknak is bejön ráadásul?

2018. febr. 19. 15:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es válaszoló véleményét abszolút osztom. Nincs ezzel semmi baj. Az a baj inkább, hogy itt tart a világ, hogy ha valaki 20 évesen szűz, az "ciki", "gáz", biztos "defektes". Én is szűz voltam 20 évesen, simán csak nem akartam összeállni senkivel csak a szex kedvéért, nálam ez érzelmi alapon működik. Nekem megérte várni egy kapcsolatra. Lehet, ő is érzelmesebb típus, és szívesebben veszti el valaki olyannal, akihez lelkileg is vonzódik, és ki tud vele alakítani egy párkapcsolatot.


25N

2018. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Ez azért elég önzőség egyfelől, szerintem. Csak saját maga érdekli, és az vezérli, hogy neki legyen a legjobb. Azzal nem is foglalkozik, hogy a szerencsétlen lánynak milyen lesz egy kezdővel együtt lenni. Biztos nem 15 éves lányokkal fog majd lefeküdni, egy vele egykorú meg már jó szexet vár el, és nem tanítgatni akar egy felnőttnek nevezhető fiatal férfit.
2018. febr. 20. 09:51
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok


Nem kell általánosítani. Amikor összejöttem a barátommal, ő is szűz volt és én is, és semmi gond nem volt a teljesítményével. Sőt... Felnőtt fejjel az ember már jobban ismeri a testét. Nekem az első szexnél is volt már orgazmusom, a barátnőim, akik 15 éves koruk óta szexelnek, sokan még csak a hírét hallották, az orgazmus valami városi legenda.


Ha a lány szerint ez "önzőség", akkor ő az igazán önző. Ha meg azért nem kell neki ez a fiú, mert szűz, azzal önmagát minősíti.

2018. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Beszéltünk a dolgokról ismét, most már kicsit nyíltabban és friss hír, hogy nem is akar lefeküdni senkivel sem. Szerinte nagyon ügyetlen lenne úgyis, és nem tudna egy lányt kielégíteni, ha ezért szakítanának vele nem tudná feldolgozni. Ő pedig nem akar senki emlékezetében egy rossz emlék maradni.

Úgyhogy így állunk, ennyit róla.

2018. febr. 20. 10:57
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

figy, nekem nem jött össze csak 20 felett, és nem azért, mert nem kerestem, nem találtam, be voltam zárkózva, hanem mert így alakult.

Az első komolyabb barátnő 17 évesen jött, de ő még 15 volt, fiatalok voltunk, olyan se veled, se nélküled, jó pár hónapig voltunk együtt, majd kis szakítás, összejövés és így ment tovább több mint egy évet és nem tudom miért, szerintem a sok szakítás miatt mégsem lett szex (plusz a csaj akkor tájt nagyon várt még)

Következő barátnőmmel már nem szerelem, hanem inkább más dolgok vezényeltek, faltuk egymást, szórakoztunk, csináltunk ezt azt, de mikor pont szexhez került volna már az idő, akkor szakítottunk, mert 1: nem voltunk szerelmesek, 2: úgy beszéltük meg, hogy csak flörtölünk unalmunkban, 3: egy ismerősünk látta ezt a "felhőtlen" kapcsolatot és nagyon nagyon ráhajtott a lányra ami mindenfélét szült és végül szakítottunk.


Azután jöttek kalandok, jöttek randik, még mindig emlékszek 3 lányra is aki szinte letepert és szexelni akart velem, de ők nekem nem tetszettek és akkor már a szex számomra egy olyan dolog volt, hogy igen is olyannal akarom csinálni, akit kívánok, szeretek és örömöt akarok okozni neki


Amit mondani akarok: Nem tudod a pontos történetét a srácnak és nagyon sok oka lehet, hogy nem dugott meg még senkit, de ez mit sem számít, ha tetszetek egymásnak

2018. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
A te példád tanúsítja, hogy van akinek kicsit döcögősebben megy ez a dolog, de te legalább akartad, bíztál magadba. De amint azt fent írtam, ő nagyon lenézi magát, és szentül meg van győződve arról, hogy nem tudna örömet okozni sem nekem, sem senkinek. Megérteném őt, és türelmes lennék, de ha kijelentette, hogy ő nem akarja senkivel, akkor nincs mit tegyek, nem erőszakolhatom meg.
2018. febr. 20. 11:23
 27/58 anonim ***** válasza:
77%

Lol, ez vicces :D


Srác amúgy eléggé balfék.


A legszánalmasabb, hogy magát ostorozza és ilyeneket mond magáról.

Soha, de soha nem szabad nőnek ilyeneket mondani, még a leglúzerebb, legönbizalomhiányosabb időszakban sem.


Tipikus szűz kisfiú magatartás.


Nem a szüzességével van baj, az teljesen normális ilyen korban, hanem az egész jellemével.


Mondjuk te sem vagy semmi, kérdező amit az "önzősgről" levágtál itt.

Azt tanácsolom keress egy alfahímet, aki szétdobja a lábaidat és jó erősen kikeféli belőled az utolsó szuszt, ha már ennyire tüzelő szukaként viselkedsz :D

Tipikusan az ilyen némberek miatt javaslom azt minden 20 feletti srácnak itt, hogy azonnal menjen prostihoz és gyakoroljon amennyit tud és soha ne beszéljen a szüzességről, meg ezekről.

Ez ma már szigorúan tabu téma!

Az egész kérdés is azt sugallja, hogy ha nem dugtál még 20 éves korodig, nem vagy normális...

Ez van, belehajszolja a társadalom és a nők ebbe a versenybe a férfiakat.

2018. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Először is én nem vágyom alfahímekre sem arra, hogy szanaszét legyek dugva. Egy normális srácot keresek, és azt hittem meg is találtam, de ez a kóros önbizalomhiány meglepett. Az, hogy szűz az most már nem is érdekel, megértettem amit mondtatok. Ez a túl kevés, túl béna vagyok hozzáállás viszont elszomorít. Hiába mondtam, hogy elsőre semmi baj ha nem tökéletes, egyébként is van akinek egyből van hozzá érzéke, nem lehet meggyőzni. Elmondása szerint érzi, hogy nem menne neki. Még ilyet nem hallottam.

Valóban van ilyen?

2018. febr. 20. 13:18
 29/58 anonim ***** válasza:
Van. Tenyleg hagyd.
2018. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem is értem ezt az egészet hogy jött fel...


Bár lehet 30 évesen megöregedtem, de a mai napig ha ismerkedek egy lánnyal és alakul egy kapcsolat...fel sem jön eleinte ez a téma.

Értem, hogy rohanó világ, meg csapjunk bele a lecsóba és mindjárt a kefélés a lényeg, meg manapság erőszakosak és nyomulósak a csajok (ezt tapasztaltam, erős feminista amazonok akik leteperik a pasikat, nem egyszer futottam bele ilyenbe... tökre lelombozó, elveszi a férfiasság és vadászösztön érzést)

...

Szóval bár a testiség korát éljük, miért kéne egyből a kefélésre alapozni egy kapcsolatot? Talán ismerd meg, menjetek el moziba, közeledj hozzá... és fel sem merül ez a kérdés, mert az intimszférák magától összeforrnak és már együtt is vagytok az ágyban... Minek ezt kihangsúlyozni egyáltalán, ha össze se jöttetek még?


Nekem is volt egy ilyen barátnőm, összejöttünk, másnap már ott aludt és dugni akart (19 éves volt). Mondom kislány, lassítsunk már kicsit, még a családneved se tudom. Kiderült egy hét alatt, hogy egy felszínes csaj volt, dobtam is.

2018. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!