Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác 20 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác 20 éves korára nem feküdt még le senkivel az azt jelenti, hogy valami hiányzik belőle, amit miatt nem kell a lányoknak?

Figyelt kérdés
Helyes, magas, okos srác tényleg. Nem hittem el neki mikor elmondta, sajnos erre terelődött a beszélgetés témája, és nem volt menekvése. Hazudhatott volna, de inkább elmondta ezt. Nem tudom, hogy viccelt-e vagy sem, nekem elég fura. Azt tudom, hogy ő barátnőre vágyik, és nem csak úgy fűvel-fával, de akkor is. Ennyi ideig nem találta meg a szerelmet, így, hogy a lányoknak is bejön ráadásul?

2018. febr. 19. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
82%
Én már több is vagyok mint 20. Szűk környezetemen kívül szerintem senki nem gondolná rólam, hogy nem voltam már legalább 20 lánnyal, azt meg főleg nem, hogy eggyel sem. 1000-szer elveszíthettem volna és 100000-szer vágytam arra, hogy együtt aludjak olyannal amilyen lányra vágytam. Sajnos hasonló felfogású vagy még rosszabbakba botlottam mint te. Sokszor éreztem azt, hogy jó lenne valakit megölelni, de az évek során megtapasztalt dolgokból (főleg az emberek egymáshoz való viszonyulása miatt) az jött le, hogy jobb nekem így, hogy nem ölelgettem még véletlenül sem olyat akit egy pillanatra is megbántam volna.
2018. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
55%

#41 Erre ne legyél büszke... ez nagyon káros dolog!


Sajnos én is így voltam évekig. Annyira begubóztam és aszexuálissá váltam, hogy közben elmentek a legjobb évek.


Már a tálcán kínált kedves aranyos cuki lányt is elküldtem, hogy nekem jobb egyedül és túl nagy váltás lenne.


Ezért mondom mindig, a szüzesség egy krónikus pszichiátriai jellem. Egyáltalán nem normális állapot.


Évekkel később mire összeszedtem magam és már nem voltam szűz, bántam meg mindent. Hogy elment a fiatalságom. Ezt soha nem tudod visszahozni már. :(

2018. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem büszkélkedek ezzel, sem itt, sem pedig máshol.


Viszont amivel naponta találkozok az életben az az, hogy azzal büszkélkednek férfiak és nők is, hogy 16 évesen vesztették el, 20 éves korukra 8 farkat már leszotak vagy 10 lányt megdugtak... Nekem ez sekélyes, én ebben nem kívánok részt venni. Nem fogok olyan nővel kézenfogva sétálgatni és nem fogom tudni igazán szeretni és megbecsülni azt aki azon agyal, hogy miért nem dugtam bele már legalább egy punciba a farkam vagy olyan nővel akinek a lelkére férnek az egyéjszakás kúrások.


Engem nem boldogít pusztán egy női test, nekem nem elég az, hogy bedughatom a "Kovács Tímeának", mert épp úgy adódott, hogy bedughatom neki. Nekem ehhez olyan nő kell aki engem igazán érdekel, akinek a jelleme és a felfogása is számomra megfelelő, akivel szívesen töltöm az időmet és aki szintén ezeket várja el attól akit magába enged.

Nem hiszem, hogy valaha is azon fogok bánkódni, hogy nem dugtam meg fiatalon azokat akiket meg tudtam volna és mások meg megtették helyettem. Én nem smárolgatok csak úgy, nekem ahhoz is komolyabb ismerettség is szimpátia kell, nem elég az, hogy külsőre tetszik.


De ezt itt nem lehet normálisan leírni és egy ilyen fórumon leírtak alapján 100-ból 1 érti, hogy valójában mit ír a másik. Ez azon is látszik, hogy naponta van itt 100 kérdés, de egyetértés és valódi segítségnyújtás nagyon ritkán. Én megértem, hogy sokan esetleg nem értenek meg engem vagy a kérdésben szereplő srácot, én sem értem meg például azokat akik két napnyi ismerkedés után le tudnak feküdni egymással és állításuk szerint még jó is volt nekik.

2018. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

Értem mit mondasz, én pontosan így gondolkoztam.

Nekem lelki társ kellett, meg érzelmi kapocs stb... végül már azt vettem észre magamon, hogy mindenkiben találok hibát.

Olyan lányokat küldtem el, vagy nem vettem észre, akik bár nem voltak tökéletesek, de összességében nagyon is bánhatom, hogy elengedtem öket.

Csak mert állandóan jöttek a kifogásaim. A kifogásaim csak félelemből adódtak. Elkényelmesedtem, hogy ez így jó, egyszerű.


Ez hatalmas hiba... mert elveszted a realitásérzékedet, annyira megszokodt ezt a szűz jellemet, a magányt.


Nem kell fűvel fával összefeküdni, de az nagyon fontos, hogy keresni kell. A Nagy Ő lelkitárs nem létezik, es nem jár alanyi jogon.

Csak közelíthet hozzá a Nő, és ehhez meg kell ismerned, keresned kell őt. Elfogadni a realitást, hogy emberek vagyunk, nem angyalokat kell találnod, hanem egy nőt akivel jól érzed magad.


Ezt szeretném hogy megértsd, mert később egyre nehezebb lesz. Sokkal nehezebb.

2018. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
71%

#44 Egyszerűen csak nem tartottad őket vonzónak, ez még nem azt jelenti, hogy csak a hibákat vetted észre benne. Aki tetszik, annak szinte észre se veszed a hibáit. Az sokkal rosszabb, hogyha összejössz egy nem vonzó nővel, és szarul érzed magad, olyankor sokkal jobb egyedül.

A másik nem kell sietni a párkereséssel, nem hajt a tatár! Nem kéne hallgatni a felszínes társadalmi elvárásokra, hogy minél előbb annál jobb, hanem azt tenni, ami jól esik.

2018. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
91%

Engem sosem vezéreltek ezek a mainstream elvárások. Ha vezéreltek volna akkor már évekkel ezelőtt megdugtam volna azokat akik az ölembe ültek, szó szerint rámmásztak csókolózni, de akadt olyan is aki szavakkal mondta ki a konkrét igényét a "keringőre"... Vagy összejöhettem volna azok közül valakivel akik nőként kezdeményeztek nálam normális, nőies úton. Csak mivel rövid időn belül láttam, hogy nem tudnám őket igazán szeretni (például,

mert a kezem nem érte volna körbe, ha át akartam volna ölelni vgy azért, mert az is megdugta már aki nem is akarta) és csak fájdalmat okoznék, így inkább kioldalaztam előlük még a nagy bajok előtt.

Nem mindenkit vetek meg, vannak és voltak olyanok akik megfelelőek lettek volna számomra. De őket meg én nem érdekeltem. Volt olyan akit a környezetemben lévő srácok szinte semmibe sem néztek, én viszont kis híján megőrültem érte. Ezt ő is tudta, de más kellett neki.


Ezek miatt vagyok én egyedül és nem azért, mert annyira jó nekem szüzen vagy, mert kivétel nélkül senki sem felelne meg.

2018. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Ja csak ez is olyan, hogy bele kell jönni. Gyakorlat kérdése.

Rengeteg trükk van amit a GYK-ról vagy fórumokról nem tanulhatsz meg.

Ez nem mainstream, hanem tudás, gyerekek!

Tudás amit meg kell szerezni fiatalon, mert majd ott állsz életed nője előtt és hebegsz-habogsz, mint én. Be is szoptam... ismétlem nem szexről van itt csak szó.


Egyébként utólag visszagondolva, teljesen jó kis csajok voltak, akikben csak a hibát kerestem. Elég lett volna csak hagyni kicsit, ismerkedni. Csak lazán. Elmenni meginni egy kávét, esetleg több. Aztán ha nem oké, akkor skipp. ...de hogy a szent ideára hivatkozva elküldtem őket annak idején, hogy ez nekem nem megy ha nem vagyok tökéletesen szerelmes.

Hát utóbb rájöttem, nagyon nem így vannak a dolgok.


... majd idősebbek lesztek ti is megértitek, de akkor már késő... én még időben észbe kaptam, de a legjobb éveimet csesztem el a hülye elvekre, emiatt pedig "élesben", tényleg azzal a lánnyal akit szerettem és viszontszeretett...lövésem sem volt, mit is kéne úgy igazán csinálni. Elb..sztam annak idején, és ott tanultam meg a leckét.


Sokkal lazábban kell felfogni, és megismerni a nőket. Nem baj, ha pattanásos, nem baj ha nem 30 kilós, ha nem tökéletes a mosolya stb... meg kell tanulni a nyelvükön szólni. Maga a randizás is ilyen, ehhez is gyakorlat kell, nincs másik út. Vagy csinálod, vagy megöregszel vénszűzként.

2018. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok születnek itt srácok. Elég erdekes ilyen élettörténeteket olvasni. Hát, minden esetre nem hétköznapi. Annyiban tényleg igazat adok nektek, hogy legalább egy minimális szimpátia nélkül nem megy. Ha valaki nem tetszik akkor azzal én sem mennék el randizni, inkább akkor ne legyen tényleg senki.

Viszont ha te annyira jó pasi vagy, hogy csak így az öledbe hullanak a lányok még mindig nem értem, hogy, hogy nem volt senki életed több mint 20 éve alatt, aki megfogott volna.

Vagy, hogy nem feküdtél le mégis a legszebb csajjal közülük. Szerintem neked ők nem tetszettek egyszerűen. Kicsit lehetetlen abba belegondolni, hogy ott van előtted egy kívánatos csajszi, aki majd megőrül érted, szép-csinos is, és te mégsem csinálsz vele semmit. Elméletben ez megvan. Oké. De élesben ha ott vagy nem hiszem el, hogy pusztán a férfias ösztönből, hogy ő kíván téged, és megtöltheted nem d*gnád meg... Biztosan nem jöttek be neked egyáltalán azok a lányok.

2018. márc. 13. 07:39
 49/58 anonim ***** válasza:

Ja ha rám gondolsz, én már rég nem vagyok szűz,és korábban is voltak szűzként bimbózó kapcsolataim, csak pont két olyan lányt szúrtam el a hülyeségem és a tapasztalatlanságom miatt, akivel leéltem volna az életemet is.


Aztán nem szűzként és úgy, hogy túl voltam már pár ilyen kemény tapasztalaton ... már tudtam, hogyan kell viselkedni egy nővel.


... mondom lehet másnak simán megy ösztönből, elsőre és nem követi el azokat a naív hibák sorozatát mint én... de nekem ezeket át kellett élnem, tanulni belőlük.

Ezért bánom, hogy emiatt 5 évig egyedül voltam, ahelyett, hogy kísérleteztem volna (ha megvan a minimális vonzalon, de nem jön be amúgy a csaj, vagy pl irritál :D)

Mindez elvekre hivatkozva, hogy nincs első látásra szerelem.


Nekem sem hullottak az ölembe egyáltalán... egyszerűen megismertem lányokat baráti körből, munkahelyről, egyetemről... de mivel nem szerettem beléjük olyan klasszikus irodalmi értelemben, ezért hagytam őket elmenni.

Aztán élesben meg elszúrtam... ez nem ma volt, szóval túltettem magamat már rajta és azóts nagynehezen rendeződtek az önbizalom problémáim, de sokáig bedepresszióztam emiatt.

2018. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

"De élesben ha ott vagy nem hiszem el, hogy pusztán a férfias ösztönből, hogy ő kíván téged, és megtöltheted nem d*gnád meg..."

Én meg azt nem hiszem el, hogy egy nőnek ez ennyire hihetetlen. Te megdugatnád magad azzal aki bejön külsőre és kicsit ismered is mondjuk? Mert nekem ez nem volt elég soha sem. Az első pillanattól kezdve, ahogy érdekeltek a nők én többet kerestem bennük és a velük való kapcsolatban mint a testük ami megtetszik. Ha elég lenne a látványuk és minimális belső tulajdonságuk akkor 10-ből 9-et legalább egyszer megdugnék... De ez nekem nem elég. Nekem az nem hiányzik, hogy megfektessek csajokat. Nekem egy társ kell és vele csinálok ilyeneket is. Az én életemből nem hiányoznak ilyen numerák.

2018. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!