Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen hogy lehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hogy lehet valaki menő és a csajok kedvence ha nincs kiváló kinézete vagy méregdrága autója?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
De főleg minek?
2018. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legyél te a tanár.
2018. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát hogy jól érezze magát.


A tanárok közül is a jóképű kiváló kinézetűek, vagy a kiváló kinézetű tesitanárok szoktak ritkán némi sikert elérni, nem?

2018. febr. 21. 21:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiségfüggő...:)


Nálunk speciel egy magas, duci, kusza fogsorú srác volt az egyik legnépszerűbb HÖK-ös, és mindig a társaság középpontjában volt, és mindig volt barátnője is...:)


A népszerűségének pedig az volt a titka, hogy mindig nagyon közvetlen, segítőkész, vidám, barátságos, vagány, humoros, vicces szövegű srác volt...:)

2018. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt olvastam valahol, hogy létezik egy ilyen "személyiség" nevezetű dolog, ami valahogy (én sem értem, hogy hogy) jóval mérvadóbb, mint a jó test és a sportkocsi. Bár fene se tudja...
2018. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Clay Morrow ***** válasza:
Mindenkinek nyalnod kell vagy mindenkivel extra barátságos lenni, de mindenkivel.
2018. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi van, te is kisebbségi komplexusos vagy, hogy csak más pcsáját nyalva és felkapaszkodva a népszerű emberekre érzed magad többnek?
2018. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sehogy. PTE legalábbis kilőve. Meg még Pesten 1-2 egyetem, ahol voltam buliban. A helyi menő egyetemisták mindig jól néztek ki és többségüknél az anyagi háttér is kifejezetten jó volt.


Akik meg itt erőltetik a személyiséget és hasonlók... A helyes srácoknak valahogy mindig jó a személyiségük és a rondáknak meg rossz? :D Ne legyünk már ennyire naivak. Sokszor bunkó vagyok, mégis a külsőm miatt rengetegen mondják rám, hogy jó a személyiségem. Amikor még nem sportoltam és nem adtam magamra eléggé, valahogy többen mondták azt, hogy rossz a személyiségem.


Olyan srác nálunk is van, akiről a #4-es ír. Mindig meséli a sztorikat, hogy milyen lányokkal volt együtt. A társaságból persze, egy lánynak sem jön be. Amikor be kéne mutatnia a barátnői közül valakit, akkor pont senki sem ér rá...

2018. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetemen nem annyira merész gondolat, hogy esetleg az eszeddel próbáljál kitűnni!

Majd 30 éve tanítok, elég sok erre épülő párkapcsolati sikert láttam már.

2018. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát a PHD-sek, professzorok jellemzően nem visznek minden héten új nőt haza, nem várják őket a nők a laboratórium előtt tömött sorban. Egy bukdácsolva szakmunkásképzőt végzett szépfiú is sokkal népszerűbb náluk a nőknél, nem?
2018. febr. 22. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!