Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől menő egy férfi a szemete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől menő egy férfi a szemetekben?

Figyelt kérdés
Mik azok a külső és belső tulajdonságok, amitől egy férfi menő a szemetekben? Kell-e egyáltalán, hogy egy férfi menő legyen?
2018. jan. 5. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
12-25 éves lányoknak igen,ők azt nézik focizol,hány ismerős van facén,hogy öltözködsz,van e ask-d stb
2018. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Én mindig azt néztem hogy milyen kocsiból száll ki a szórakozóhely vagy étterem előtt.Milyen ismerősei vannak facebookon, és ő mennyi nyaralós képet rak ki, lehetőleg külföldi egzotikus helyeken, van itthon olyan kép, ami a saját nyaralójában készült, és hasonlók.Ha ezeket nézi egy nő ismerkedésnél, nem érheti meglepetés.Általában egy két éves passat vagy insignia alatt nem nagyon ismerkedem.
2018. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
#2 büdös qurva :)
2018. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A mostani fiú, aki irtózatosan tetszik, számomra attól menő, hogy okos, szorgalmas, vicces. Van egy pozitív kisugárzása, ami az első perctől fogva megfogott. Mindemellett szereti a gyerekeket, jár sportolni, szóval nem az a bent gubbasztos típus. Félreértés ne essék, nem ítélem el azokat, akik nem járnak ki, én csak egész egyszerűen szeretek mindig aktív lenni, hogy ne unatkozzak.
2018. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Voltam már olyan fiúba is belezúgva, aki egy otthonülős kocka volt, benne épp azt tartottam menőnek, mennyire otthon van az ilyen infós dolgokban, valamint hogy néha meghívott játszani és én mindig fél perc után meghaltam, ő meg simán megnyerte a játékot :D

De tetszett már olyan fiú is, aki az előzőnek épp az ellenkezője volt, mondjuk játszani ő is szeretett, de szabadidejében leggyakrabban inkább olvasott, színházba járt és iszonyatosan művelt volt.

Szóval általánosságban "menőnek", vonzónak tartom, ha egy férfi sokkal okosabb nálam valamiben.

2018. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
mindig ez a műveltség,ez megy az agyatokra
2018. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát a kommentjeidből ítélve te nem lehetsz túl értelmes, nem is csodálom, hogy ennyire frusztrál, amiért eddig mindenki az okosságot vagy a műveltséget hozta fel példának :/
2018. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
nem attól leszel valaki hogy olyan nagyon okos vagy,attól még egy féreg vagy
2018. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az értelmi szinted alapján te szerintem klasszisokkal közelebb állsz a férgekhez :/
2018. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A műveltség és az intelligencia nekem rendkívül imponáló. Szeretem még, ha úgymond van élete, hobbijai, elfoglaltságai - ellellenkező esetben folyton rajtam csüngene, ami lehet, hogy más lányoknak tetszik, de nekem nagyon nem. Ezeken kívül szeretem, ha tud udvarolni. Ritka az ilyen manapság, és nagyon meg kell becsülni.
2018. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!