Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg, hogy lehet egy előnytelen pasinak feldolgoznia azt, hogy soha nem lehet csinos barátnője miközben rengeteg másnak pedig igen?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe hirtelen:

[link]

Alacsony pasiként a büdös életben nem lesz soha esélyem egy ilyen tipikus karcsú, magas, vékony, álomszép röpis csajra:

[link]

[link]

Nem mintha egy tucat kategóriával csúnyább csajnál lenne esélyem, de nekem ez az igazi ideál. Egy magas pasinak pedig bármikor van rá esélye, aki csak annyival másabb, hogy egyszerűen más génekkel jött világra. Nekem pedig soha nem lesz. Szerintem ez elképesztően igazságtalan. Ti, akik hasonlóan éreztek, hogy vagytok képesek ezt lelkileg feldolgozni?



2018. febr. 22. 23:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Testet akármilyet szerezhetsz. De inkább nőj fel, vedd észre, hogy nem robot vagy, és partnert keress, ne testet.
2018. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi gyonyoru lany van aki alacsony? Nem is ertem a problemadat.. Keress ugyan olyan karcsu, gyonyoru lanyt csak alacsonyba, ha az sem jon ossze akkor valoszinuleg nem a magassagoddal van a gond..
2018. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%

166 cm vagyok, a menyasszonyom 169 cm-s, vékony, karcsú lány hosszú combokkal.


Persze ha csak rinyáltam volna, mikor ismerkedtünk, biztosan szóba sem áll velem :)


34 ffi

2018. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ennyi, utolsó válaszoló viszi a díjat.


Aki mer, az nyer :)

2018. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még gyerek vagy. Nem a szépség a legfontosabb dolog egy pár kapcsolatban. A személyiség sokkal jobban számít. Igaz ha valaki nagyon csúnya nehezebb dolga van párválasztás során. Nem azabad nyavajogni, mert ha valamit a nők igazán gyűlőlnek az a nyavalygós pasi.
2018. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Fel kellene nőni, kisfiú...
2018. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!